SEMrush - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Semrush

9 let zkušeností - 4 země - 400 zaměstnanců

Hodnocení Semrush

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Společnost SEMrush je developer SaaS produktu a patří mezi světové leadery v oblasti digitálního marketingu. Nabízí uživatelům komplexní platformu 30ti nástrojů, s jejichž pomocí mohou velice efektivně optimalizovat SEO, PPC a obsahové kampaně. Ani v ostatních aktivitách společnost nezahálí. Pořádá webináře, publikujeme SEMrush blog a naši ambasadoři vystupují na odborných konferencích po celém světě.

Společnost se neustále rozrůstá a v současné chvíli v ní buduje kariéru přes 400 zaměstnanců ve 4 zemích - v České republice, USA, Rusku a Kypru. V ČR má SEMrush zastoupení v Praze, kde se veškeré aktivity řídí z nově zrekonstruovaných kancelářských prostor s kompletním vybavením, moderním zázemím a relax zónami. Agilní přístup je rozšířen napříč celou organizací, díky tomu všichni průžně reagují na změny a neřídí se předem stanoveným fixním plánem. SEMrush dlouhodobě buduje prostředí, kde lidé mohou naplno uplatnit své zkušenosti, rozvíjet se a seberealizovat.

Historie společnosti

Společnost vznikla v roce 2008 díky skupině IT specialistů, kteří měli společný cíl - zlepšit transparentnost online světa a nabídnout rovné příležitosti všem uživatelům. Během sedmi let konstantního růstu se z malého stratupu stala úspěšná mezinárodní společnost, která stále věří svým fundamentálním hodnotám.

SEMrush kariéra

Pracovní příležitosti jsou především pro specialisty z oblasti IT a marketingu. Proč právě SEMrush? Umožňuje práci v mezinárodním kolektivu, nabízí flexibilní pracovní dobu s organizací práce dle vlastních preferencí a další lákavé firemní benefity. Multisport karta samozřejmostí. Pokud se ve své kariéře chcete posunout dál, podívejte se na aktuální nabídku volných pozic na LinkedIn společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha - Nusle

IČ:

04464800

Založení / Zapsání do OR*:

8. 10. 2015

Právní forma:

s.r.o.