Socialbakers - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Socialbakers

Česká společnost Socialbakers je spolehlivý a věrný marketingový partner v oblasti sociálních médií pro mnohé obchodní značky a malé i střední firmy. Těmto společnostem díky speciálnímu datovému balíčku zajišťuje, že jejich investice do sociálních médií přinesou měřitelné obchodní výsledky. Díky Socialbakers již více jak 10 000 obchodníků zvýšilo své tržby a zlepšilo výsledky. Práci V Socialbakers má přes 300 profesionálů, kteří pracují na stále nových, inteligentních řešeních.

Hodnocení Socialbakers

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost zabývající se analytikou sociálních sítí začala svou kariéru v roce 2009, kdy ji založili páni Jan Řežáb, Lukáš Maixner, Martin Homolka a Jiří Voves pod názvem Candytech. Později byla společnost přejmenována na Face Bakers a nakonec získala finální jméno Socialbakers. Společnost Socialbakers funguje jako portál, který nabízí široký souhrn dat a analytických informací ze sociálních sítí. Firmy tak mohou monitorovat, jak lidé na sociálních sítí reagují na jejich produkty, služby a značky.

Společnost Socialbakers se stala brzy po svém vzniku nejen užitečným, ale i populárním a veleúspěšným českým startupem. Společnost začala expandovat do zahraničí, dnes může nabídnout více jak 11 poboček po celém světě, další nová volná místa a čítá přes 2 000 spokojených klientů. Mezi její nejznámější klienty patří například Microsoft, Lenovo, Samsung, KLM nebo NHL. Stránky společnosti Socialbakers navštíví měsíčně miliony uživatelů.

Kariéra v Socialbakers

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Jste komunikativní a spolehlivý člověk? Podívejte se na volná místa v Socialbakers. Tato společnost hledá kreativní lidi, kteří se nebojí učit novým věcem. Socialbakers inzeruje pracovní nabídky v oboru marketingu, lidských zdrojích i administrativě. Na administrativní pozici budete potřebovat především střední nebo vysokou školu ekonomického směru, znalost angličtiny a MS Excelu na pokročilé úrovni, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost. Výhodou je i praxe v oboru.

Jako odměnu za tvrdou práci svým zaměstnancům nabízí 25 dnů dovolené, sick days, degustace vína či piva, jazykové kurzy, home office a další! Odstartujte svou kariéru v Socialbakers a získejte práci, která má smysl. Před pohovorem se ujistěte, že máte dobré komunikační schopnosti a nebojíte se mluvit a zvyšte tak své šance na přijetí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Všemi svatými 427/17, 301 00 Plzeň

Velikost firmy:

100-500 zaměstnanců

IČ:

29098271

Založení / Zapsání do OR*:

14. 4. 2010

Právní forma:

a.s.