Mana | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

Mana

Mana je první česká firma, která vyrábí nejvyspělejší jídlo na světě. Společnost zaštiťuje firma Heaven Labs, která produkty vyrábí. Na českém trhu figuruje už od roku 2014, kdy se na e-shopu a v regálech obchodů objevily první její produkty. Od té doby Mana zaznamenává množství úspěchů a rapidně roste. Podařilo se jí totiž protlačit své jídlo budoucnosti i do zahraničí, dokonce i do USA, kde je rovněž o inovativní produkty velký zájem.

Hodnocení Mana

Přidat hodnocení

Historie firmy Mana

Mana vznikla v roce 2014. Tehdy se několik lidí, konkrétně Marek Krejčík a jeho další tři spolupracovníci, rozhodlo vytvořit naprosto inovativní produkty, a to vyspělé jídlo, jehož složení bude založeno na vědeckých výzkumech. Za vývojem a technologií produktu stojí chemik Marek Humpl. Podařilo se jim to a nyní je Mana považována za jídlo budoucnosti. Druhá strana filozofie firmy spočívá v ekologicky přívětivému způsobu života. Jídlo i výroba výrobků Mana je totiž šetrná k přírodě. Nejprve společnost vyráběla pouze nápoje Mana v kartonových obalech a v prášku, později svůj sortiment rozšířila také o další novinkou. Tou byl první naprosto nutričně komplexní vegetariánský i veganský burger.

Firma neprodává svůj sortiment pouze po České republice, ale vyváží ho i do zahraničí. V roce 2019 svůj export rozšířila dokonce až za oceán, konkrétně do USA, kde objednávky inovativních jídel stále narůstají a firma se těší stále větší oblibě nejen u nás, ale i za hranicemi.

Čím se Mana zabývá?

Mana je společnost, která vyrábí výživný druh jídla , který je založen na vědeckém přístupu výroby. Tyto potraviny jsou zdravé a nutričně komplexní. Mana je hustá tekutiny, která se dá vypít a dodá člověku veškeré potřebné živiny. Konzumace jídla je rychlá a pohodlná. Pokud si koupíte Manu v kartonové lahvičce, nemusíte se obtěžovat s přípravou. Můžete si také pořídit pokrm v prášku, který stačí smíchat s vodou a promíchat. Výroba vám tedy zabere jen pár sekund. Mana tak šetří váš čas i námahu. To je v dnešní uspěchané době, kdy každý spěchá ze schůzky na schůzku a během dne se nemůže zastavit. Inovativní výživa je navíc finančně přijatelná. Jídlo Mana na celý den vás vyjde přibližně na 200 korun.

Co jídlo Mana přináší

Možná ve vás může nově a originálně vytvořené jídlo Mana vyvolávat skepsi. Po její konzumaci však nebudete hladovět, jelikož člověka opravdu zasytí. A to i přesto, že je její konzistence tekutá, ale i hustá. Požívání této potraviny vašemu tělu dodá 161 zdravotních benefitů. Zároveň obsahuje široké spektrum potřebných živin a osmatřicet vitamínů a minerálů. Mana je pro lidské tělo tak zdravá a přínosná, že je ověřil a ocenil i Evropský úřad pro bezpečnost potravin.

Potraviny Mana podporují různé oblasti zdraví. Mimo jiné podporuje správnou funkci srdce, krvetvorby, posiluje kosti a svaly. Je tedy vhodná i do diety nejen pro sportovce. Dále zajišťuje správné fungování imunitního systému, metabolismu a sliznice. Podporuje také zdravé zuby, dásně, pleť, vlasy, nehty a také zrak. Zajišťuje rovněž správnou funkci mozku. Díky Maně bude moct vaše tělo i mysl podat vysoký výkon. A to s minimálním dopadem na životní prostředí.

Složení Many

Komplexně výživné jídlo obsahuje jen zdravé látky, které nejsou pro vaše tělo nebezpečné, a naopak mu v mnoha oblastech prospějí. Produkty Mana jsou totiž klinicky ověřené. Tato strava je bohatá na bílkoviny a vlákninu, představuje nízkou sacharidovou zátěž. Takže se po jejím spořádání nebudete cítit nafoukle či přejedeně, ale příjemně nasyceně. Je dokonce vhodná i pro vegany. Mana tak bude mít pozitivní dopad na vaše zdraví. Obsahuje například:

  • Lipidy z mořské řasy
  • Bisacharid z bílé řepy
  • Beta-glukany z ovesné vlákniny
  • Lipidy ze lnu
  • Lipidy ze slunečnice
  • Oligosacharidy z kukuřice
  • Izolovaná bílkovina ze sóji
  • Sójový lecitin
  • Lipidy z řepky
  • Lipidy z kokosu

Produkty Mana

Mana nabízí především nápojovou verzi jídla. Porci seženete už od 40 korun. Vychutnat si ho můžete celkem ve čtyřech různých příchutích. Na výběr je klasická ovesná v bílém obalu. Ani neochucená Mana neomrzí. Pokud si ale bude přát změnu, máte na výběr z dalších tří alternativ. Dále můžete ochutnat Manu Dream, která má přímo snovou příchuť čokolády, nebo malinovo-jahodovou s názvem Love a také jídlo s příchutí passion fruit ve žluté barvě, neboli Manu Sunlight. Všechny tyto příchutě můžete zakoupit připravené a naporcované v lahvičkách buď na webových stránkách Many, nebo ve vybraných obchodech. Při nákupu online máte na výběr z balení po čtyřech či po dvanácti kusech. V obchodech seženete Manu i jednotlivě.

Zároveň jsou nápoje k dostání v balíčcích v podobě prášků. Sypkou směs stačí smíchat s vodou a jídlo je na světě. K tvorbě nápojů si můžete dokoupit náčiní z řady Mana – například odměrku na prášek, stylovou láhev s logem produktu, nebo tričko.

Nejnovějším objevem firmy je produkt ManaBurger. Jedná se o nutričně kompletní alternativu k hovězímu masu. Rovněž je nutričně kompletní, obsahuje 20 gramů proteinu a omega 3 mastné kyseliny (z mořských řas). Jedna porce vás vyjde na pouhých 60 korun, ovšem burgery se prodávají v baleních po dvaceti kusech.

Volná místa v Maně

Vizí této společnosti bylo a je vytvářet „all-in-one“ produkty, které vznikly za pomoci vědy. Firma Mana vyrábějící nejvyspělejší jídlo na světě hledá do svého týmu nové pracovníky, kteří jsou samostatní a spolehlivost jim není cizí. Pokud jste zároveň zodpovědný člověk s pozitivní přístupem, možná se do firmy Mana hodíte právě vy. Zkušenosti z různých oblastí spojené s IT, výrobou, vývojem, nebo vedením vám samozřejmě zajistí plusové body navíc. Ale Mana hledá také lidi, kteří mají chuť a motivaci učit se novým věcem a zdokonalovat se v nich.

Na webových stránkách firmy v sekci Volná místa najdete informace o pozicích, která jsou aktuálně volná. Nové posily může hledat Mana například ve vývoji, vědecké laboratoři, IT a technologiích, nebo také v marketingu. V této jedinečné společnosti máte možnost vyzkoušet a naučit se věci, které jinde ne. Například se můžete podílet na výrobě samotného „jídla budoucnosti“, nebo ručním plnění Mana zásobníků. Firma rovněž nabízí možnost kreativního vyžití v oblasti marketingu, například při organizování eventů a spolupráci na online i off-line kampaních.

Pokud hledáte novou práci, podívejte se i na naši nabídku!

Benefity při práci v Maně

Firma Mana svým zaměstnancům nabízí různorodou škálu benefitů. Mezi nimi je například 50% sleva na veškeré Mana produkty, neomezené zásoba nápojového jídla Mana po celou pracovní dobu a také firemní fitcentrum, v němž máte možnost absolvovat tréninky pod vedením profesionálního trenéra. Jelikož společnost vyznává filozofii založenou na sladěném a přátelském kolektivu a týmovém duchu, pořádá také zajímavé teambuildingové aktivity a další akce pro své zaměstnance.

Zákaznický servis

Webové stránky firmy Mana jsou přehledné a dobře srozumitelné. Najdete zde veškeré informace jak o společnosti samotné, tak o veškerých produktech a zákaznickém servisu. Stránky rovněž poskytují seznam všech potřebných kontaktech. Mana nabízí dopravu produktů od 69 korun. Pokud se rozhodnete zakoupený výrobek reklamovat, je nutné oznámit co nejdříve buď písemně na adresu provozovny, telefonicky na čísle: +420 228 883 296, nebo e-mailem: podpora@mojemana.cz.

Mana nabízí zákazníkům také jistou podporu. Pokud si s něčím nebudete jistí, můžete se obrátit na zákaznické centrum. Jednou z možností je zavolat na číslo +420 228 883 296. Linka vám je k dispozici vždy od pondělí do pátku od 8:00 – 18:00 a o víkendech mezi 12:00 a 18:00. Nebo svůj dotaz sdělte přes e-mail na adresu podpora@mojemana.cz. Měli by vám měli odpovědět do dvanácti hodin.

Sídlo firmy Mana

Adresa: Přátelství 172/42, 104 00 Praha

Kontakty

Telefon: +420 228 883 296

E-mail: podpora@mojemana.cz

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Přátelství 172/42, 104 00 Praha 10

IČ:

03257398

Založení / Zapsání do OR*:

1. 8. 2014

Právní forma:

s.r.o.