ARMEX Oil - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ARMEX Oil

Úspěšná, rostoucí, podstatná - to jsou přívlastky společnosti ARMEX Oil. Je součástí obrovského holdingu ARMEX, který pod společností ARMEX GROUP podniká v oblasti velkoobchodu a maloobchodu. ARMEX Oil má sídlo v českém Děčíně. Kariéru v ARMEX Oil si buduje pouze pár desítek zaměstnanců, mají ale zároveň zajištěné zázemí velmi stabilní mezinárodní společnosti. ARMEX Oil se primárně zabývá obchodem s pohonnými hmotami. Jejími zákazníky jsou středně velké firmy. Vlastní síť celkově 15-cti čerpacích stanic strategicky rozmístěných na vhodných příhraničních oblastech. V druhé polovině roku 2017 má v plánu firma začít budovat novou průmyslovou zónu v Lovosicích. Má být složena ze 4 hal o rozloze 32 hektarů a vytvořit tak okolo 3 600 nových volných míst.

Hodnocení ARMEX Oil

Přidat hodnocení

Historie firmy

Vznik firmy spadá do roku 1999 a jejím hlavním oborem podnikání bylo od začátku obchodování s ropnými produkty. Čerpací stanice začala společnost provozovat od roku 2003. Ve snaze odlišit se od ostatních dbá nejenom na výborný poměr cen a dodaného materiálu, ale také na design čerpacích stanic nebo na celkovou čistotu.

Firma ARMEX Oil se v průběhu své existence velmi snažila rozšířit síť čerpacích stanic - významným opatřením byl nákup projektu firmy HUTIRA - KRÁLÍK, s.r.o., díky kterému získal ARMEX Oil bezobslužnou pardubickou čerpací stanici KIWI. Navázala tím tak i nové obchodní i právní vztahy, které jsou při budování sítě bezobslužných čerpacích stanic nezbytné.

ARMEX Oil nakupoval až do roku 2015 pohonné hmoty u českých distributorů. Po neshodách se rozhodl pro dodavatele zahraniční, a to se firmě také vyplatilo. Díky tomuto kroku se zisk rapidně zvýšil a to asi o čtvrtinu celkového zisku společnosti. Dnes je třetím největším dodavatelem pohonných hmot v ČR.

Kariéra v ARMEX Oil

Prací v ARMEX Oil získáte zázemí rostoucí a kvalitní společnosti, která je největší součást koncernu ARMEX GROUP. Práce v ARMEX Oil vám přinese mnoho benefitů jako jsou stravenky, dovolená navíc či příspěvek na pojištění. Po výstavbě průmyslových hal v Lovosicích v roce 2019 se objeví mnoho volných míst, proto sledujte novinky, ať nepropásnete svou příležitost vybudovat si skvělou kariéru v ARMEX Oil.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mánesova 2022/13, 405 02 Děčín

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25403460

Založení / Zapsání do OR*:

4. 6. 1999

Právní forma:

s.r.o.