DEZA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

DEZA

Společnost DEZA zpracovává produkty z koksování uhlí a mimo sídla ve Valašském Meziříčí má provoz i v Otrokovicích. Produkty jsou prodávány po celém světě a kvůli tomu vlastní přístavní překladiště v polském Swinoujscie. Produkty podniku DEZA se používají v jaderné technice, elektronice, elektrodách, barvivech, desinfekčních činidlech, umělých hmotách a v dalších. Společnost DEZA práci zaměřila také na ochranu životního prostředí a to i vzhledem k faktu, že se jedná o chemický průmysl. V Evropě existuje pouze pět společností podobného zaměření. V současné době spadá DEZA pod holding AGROFERT.

Hodnocení DEZA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Počátky kariéry DEZA sahají až do roku 1892, kdy vznikl v Zábřehu první závod na destilaci lihu. Postupem času došlo k vývoji a roku 1960 rozhodla vláda Československé republiky o výstavbě nového závodu ve Valašském Meziříčí pod názvem Urxovy závody. V roce 1989 se Urxovy závody osamostatnily a vznikl na krátkou chvíli státní podnik, který byl o rok později spojen se společností DEZA. Firma DEZA od roku 1998 spadá pod AGROFERT, který se roku 2007 stává jediným akcionářem DEZA. Díky tomuto spojení je práce ve společnosti považována za stabilní a s jistotami.

Kariéra v DEZA

Volné místo v DEZA mají možnost zájemci o práci z různých oborů. Kariéra v DEZA je vhodná pro kvalifikované a zodpovědné zaměstnance, kterých si společnost velmi váží. Svým pracovníkům DEZA nabízí mimo standardní benefity i možnost podpory v dalším vzdělávání nebo také rehabilitace, závodní stravování, různé druhy peněžních příspěvků, kulturní a sportovní vyžití a aktivity zaměřené pro děti. Práci v DEZA mohou nalézt jak kvalifikovaní odborníci, tak čerství absolventi, kteří chtějí získat odborné zkušenosti po bodu profesionálů a začít rozvíjet svůj talent. Zaujala vás práce v DEZA? Podívejte se na jejich aktuální volná místa.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Masarykova 753, 757 01 Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

00011835

Založení / Zapsání do OR*:

29. 12. 1990

Právní forma:

a.s.