SPOLCHEMIE - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

SPOLCHEMIE

SPOLCHEMIE (Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.) je evropský lídr v oblasti chemické a hutní výroby již přes 160 let. Firma je klíčová díky snaze o ochranu životního prostředí a také proto, že využívá vlastní patentovou technologii. Práci vykonává ze svého sídla v Ústí nad Labem. Práce akciové společnosti SPOLCHEMIE spočívá ve výrobě speciálních epoxidových systémů, epoxidových a alkydových pryskyřic a hydroxidů a speciálních chemických derivátů. Společnost se může pyšnit tím, že jako první získala mezinárodně uznávaný environmentální certifikát EPD pro epoxidovou pryskyřici. SPOLCHEMIE je hodně zaměřená na výzkum a vývoj nových materiálů, což je jedna z nejdůležitějších částí podnikání firmy. Kariéru ve SPOLCHEMIE si budují lidé, kteří se cítí dobře moderní, technologicky velmi vyspělé společnosti.

Hodnocení SPOLCHEMIE

Přidat hodnocení

Historie firmy

Založení společnosti se datuje od roku 1856, kdy vznikla firma SPOLCHEMIE v paláci knížete Schwarzenberga v rakouské Vídni. První chemická výroba začala v Ústí nad Labem a byla velmi důležitá pro rozvoj práce tohoto severočeského města, zaplnilo se tím volné místo v této oblasti. V roce 1906 začala firma vyrábět anorganické barvy. Později byly založeny 2 výrobny - výrobna anorganických barev v Pardubicích a výrobna chlorové chemie v Neratovicích. Ke konci 20. století společnost spustila několik ekologických programů a k začátku 21. století firma obdržela EPD certifikát pro Green Epoxy Resins. Aktuálně si kariéru ve SPOLCHEMIE buduje asi 800 zaměstnanců a výrobní plocha zabírá 520 000 m².

Kariéra ve SPOLCHEMIE

Zajímají vás chemické procesy, hutnictví a výroba pod SPOLCHEMIE je významný zaměstnavatel v Ústeckém kraji, proto se společnost nejvíce zabývá péčí o zaměstnance a rozvojem jejich kariéry.

SPOLCHEMIE nabízí svým zaměstnancům vývoj v osobní i profesní oblasti - kurzy angličtiny, osobnostních a manažerských dovedností a také nejrůznější zákonná i odborná školení. Dále stravování ve firemní jídelně, 1 týden dovolené navíc, zaměstnanecká SIM karta a mnoho dalších benefitů. Vyberte si z volných místv SPOLCHEMIE a můžete tak získat práci snů právě zde.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Revoluční 1930/86, 400 01 Ústí nad Labem - centrum

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

00011789

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1972

Právní forma:

a.s.