Novartis - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Zkvalitněte svůj sexuální život

Novartis

Novartis je farmaceutická společnost působící na mezinárodní úrovni, zároveň je jednou z největších a nejuznávanějších společností ve svém oboru. Cílem Novartisu je objevit pomocí výzkumu v medicíně nové metody, které by zlepšily životy lidí. Firma se snaží být jedničkou v oblasti zdravotní péče. Celosvětově má práci v Novartisu více jak 135 000 profesionálů, kteří zajišťují posun a inovativní vývoj společnosti. Společnost však stále nabízí nová volná místa.

Hodnocení Novartis

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

První zmínky o farmaceutické činnosti společnosti sahají až do 18. století, oficiálně však jako Novartis s.r.o. firma vznikla v roce 1996 spojením dvou švýcarských firem Ciba-Geigy a Sandoz. Ty se dříve specializovaly na výrobu chemikálií a syntetických barev, později se však přeorientovaly na farmacii. Brzy na to firma rozšiřuje nejen síť svých výzkumných laboratoří, ale i svoji působnost a postavení na trhu.

Již v roce 2010 se stává celosvětovým lídrem v oblasti oční péče a v expanzi pokračuje. Momentálně najdeme laboratoře i výrobny společnosti po celém světě. V České republice buduje kariéru v Novartisu přes 860 zaměstnanců. Firma je jednou z největších farmaceutických firem na světě, její zisk se v roce 2017 zvýšil o sedm procent.

Kariéra v Novartis

Společnost Novartis s.r.o. přistupuje ke svým zaměstnancům s respektem, stará se o jejich zdraví i rovnováhu mezi zaměstnáním a soukromím. Podporuje růst v kariéře, týmového ducha pracovníků, inovativní přístup k plnění svěřených úkolů a jejich práci spravedlivě odměňuje. Mezi zaměstnanecké benefity nabízené firmou patří odměny na základě kvalitně odvedené práce v Novartisu, sick days, vzdělávací, zdravotní a kulturní bonusy, flexibilní pracovní doba a další.

Podívejte se, jaká volná místa Novartis nabízí a vyberte si to, které Vám bude nejvíce sedět. Společnost hledá odborníky z oblasti medicínského výzkumu, marketingu, prodeje, administrativy i financí. Práce pro úspěšnou mezinárodní firmu obnáší i základní znalosti světového cizího jazyka, zlepšete své jazykové znalosti ještě před pohovorem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

64575977

Založení / Zapsání do OR*:

22. 11. 1995

Právní forma:

s.r.o.