Novartis - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

64575977

Založení / Zapsání do OR*:

22. 11. 1995

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Novartis je farmaceutická společnost působící na mezinárodní úrovni, zároveň je jednou z největších a nejuznávanějších společností ve svém oboru. Cílem Novartisu je objevit pomocí výzkumu v medicíně nové metody, které by zlepšily životy lidí. Firma se snaží být jedničkou v oblasti zdravotní péče. Celosvětově má práci v Novartisu více jak 135 000 profesionálů, kteří zajišťují posun a inovativní vývoj společnosti. Společnost však stále nabízí nová volná místa.

Historie společnosti

První zmínky o farmaceutické činnosti společnosti sahají až do 18. století, oficiálně však jako Novartis s.r.o. firma vznikla v roce 1996 spojením dvou švýcarských firem Ciba-Geigy a Sandoz. Ty se dříve specializovaly na výrobu chemikálií a syntetických barev, později se však přeorientovaly na farmacii. Brzy na to firma rozšiřuje nejen síť svých výzkumných laboratoří, ale i svoji působnost a postavení na trhu.

Již v roce 2010 se stává celosvětovým lídrem v oblasti oční péče a v expanzi pokračuje. Momentálně najdeme laboratoře i výrobny společnosti po celém světě. V České republice buduje kariéru v Novartisu přes 860 zaměstnanců. Firma je jednou z největších farmaceutických firem na světě, její zisk se v roce 2017 zvýšil o sedm procent.

Kariéra v Novartis

Společnost Novartis s.r.o. přistupuje ke svým zaměstnancům s respektem, stará se o jejich zdraví i rovnováhu mezi zaměstnáním a soukromím. Podporuje růst v kariéře, týmového ducha pracovníků, inovativní přístup k plnění svěřených úkolů a jejich práci spravedlivě odměňuje. Mezi zaměstnanecké benefity nabízené firmou patří odměny na základě kvalitně odvedené práce v Novartisu, sick days, vzdělávací, zdravotní a kulturní bonusy, flexibilní pracovní doba a další.

Podívejte se, jaká volná místa Novartis nabízí a vyberte si to, které Vám bude nejvíce sedět. Společnost hledá odborníky z oblasti medicínského výzkumu, marketingu, prodeje, administrativy i financí. Práce pro úspěšnou mezinárodní firmu obnáší i základní znalosti světového cizího jazyka, zlepšete své jazykové znalosti ještě před pohovorem.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Farmacie Chemie Prodej zboží Zdravotnictví Výroba Věda a výzkum Produkce