Zentiva - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

Zentiva

Společnost Zentiva je mezinárodní farmaceutická značka, která má na evropském trhu velmi silné postavení. Práce Zentiva je posláním a poskytuje zákazníkům kvalitní, účinná, bezpečná a cenově dostupná léčiva. V dnešní době se stará o více než miliardu lidí v Evropě, kterých stále přibývá. Společnost Zentiva velmi rychle roste, čímž se stává třetím největším a nejrychleji rostoucím výrobcem léčiv v Evropě. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky generických léčiv nebo léčivých přípravků a na trhu už najdeme více než 500 produktů v 900 lékových formách.

Hodnocení Zentiva

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Zentiva kariéru začala už v 15. století, kdy patřila k nejstarším lékárnám v Čechách. Se společností se pojí rodina Frangerova, která vlastnila lékárnu U černého orla v Praze a vybudovala novou moderní farmaceutickou továrnu v Dolních Měcholupech, kde se nyní nachází hlavní sídlo společnosti. Během 2. sv. války se podnik stal útočištěm pro mnoho odborníků, ve kterém byl vyroben penicilin, jako jeden z prvních v Evropě. Až po rozpadu Československa v roce 1993 se zrodila společnost s názvem Léčiva, kterou o pět let později odkoupila firma Zentiva a začala postupně proměňovat nejen obchodní procesy, ale také jméno podniku. V současné době značku Zentiva můžete najít na farmaceutických trzích v celé Evropě.

Kariéra v Zentiva

Volné místo v Zentiva může zaplnit nejen farmaceutický odborník či vědec, ale také zájemci z IT oboru, obchodu, technici nebo i skladníci. Po získání práce v Zentiva jsou noví kolegové začleněni díky tzv. adaptačnímu semináři, kde se dozvědí veškeré informace o společnosti, absolvují exkurzi do výroby a pomáhá jim se snáze zorientovat ve firmě. Zaměstnanci dostávají příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, který mohou rozvíjet na různých odborných přednáškách nebo tréninkových programech. V dynamicky se rozvíjející společnosti Zentiva je důležité být pečlivý, zodpovědný a precizní. Pro získání volného místa v Zentiva jsou vítanými body v životopisu například práce s PC, anglický jazyk či dobré komunikační schopnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U kabelovny 130, 102 37 Praha - Dolní Měcholupy

Velikost firmy:

5 000 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

49240030

Založení / Zapsání do OR*:

1. 4. 1993

Právní forma:

k.s.