Dr.Max | kariéra v lékárně i práce v eshopu | VímVíc.cz
Podpořte imunitu přes Pilulku

Dr.Max

Pokud chcete rozjet kariéru v lékárně jako asistentka nebo na jiné pozici ve farmacii, tak bezpodmínečně narazíte na lékárny Dr. Maxe. Největší síť lékáren Dr.Max provozuje v České republice společnost Česká lékárna holding (ČLH). Holding vlastní investiční skupina Penta Investmenst, která podporuje zdravotnický průmysl a investuje do nemocnic, poliklinik či lékáren. Lékárny Dr. Max jsou jedničkou v Česku, na Slovensku a dále se rozšiřují i do Polska, Rumunska a Srbska. Ve více než 400 pobočkách po celé ČR volné místo v Dr.Max našlo již přes 5 000 lékárníku a farmaceutických asistentů. Řetězce Dr.Max pracují nejen s léky, ale i s různými doplňky stravy, dentální péčí, zdravotnickými pomůckami nebo pečující dermokosmetikou.

Produkty

Název akce
Platí do
Benefit
 
Dr.Max - DOPRAVA ZDARMA Více o kupónu »
Platí do:  31.05.2020
Benefit:  Doprava ZDARMA
Odhalit kupón -
Doprava zdarma na Dr.Max.cz od 25.5.2020 - 31.5.2020. Nakupujte a ušetřete!

Hodnocení Dr.Max

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dr.Max na plný úvazek 8-10 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- Výplata včas - Jasně dané ISO normy na vše

Negativa firmy:

- Jednání vedení vůči zaměstnancům - Neustálý tlak na prodej vybraných věcí, cokoliv jiného je špatně a přijdete o odměny... - Na managerských pozicích jsou lidé, kteří neví o lékárně vůbec nic (ale pracovali v Lidlu, tak mají kvalifikaci...) - Firma se za svého zaměstnance nikdy nepostaví

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dr.Max na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Líbí se mi vše od kolektivu po funkčnost firmy.

Negativa firmy:

před 1 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Lekarnik asistent - Brno
Pracuji ve společnosti Dr.Max na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Všechno má svůj řád a smysl. Maximální podpora zaměstnanců ve všech směrech. Dodržování legislativy. Možnost osobního růstu a v neposlední řadě poctivá odměna za poctivou práci.

Negativa firmy:

Na žádná si nevzpomenu.

Doporučení pro management firmy:

Vice mezi nás chodit

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Vedoucí lékárník - Čechy
Pracuji ve společnosti Dr.Max na plný úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

-výplata včas

Negativa firmy:

-nenasytný a šílený management, kterému chybí v lékárnách pracovníci a ke zbytku se chová jako k póvlu a otrokům. Pokud se vám nepodaří dosáhnout průměru firmy, jste popotahováni. V současné době jsou najímáni vrčivý psi (manažeři z Kauflandu), kteří ani nevědí, kdo a na jaké pozici v lékárně pracuje. Teorie nekonečného růstu je hlavním motorem. Varuji před sliby HR pracovníků, při současné situaci jsou schopni nechat VŠ pracovníka 12 hodin v rušném provozu bez vystřídání (prý není personál) a za rohem staví novou lékárnu. Lékárny nemají personál a tak jim management nahnal do poboček další klienty (výdej eshopu a rezervací) . Zaměstnanci jsou znechucení, přepracovaní a management se bije v prsa, jaký skvělý podnik vytvořil. Centrála nakupuje kamiony nekvalitních potravních doplňků a pak nepřiměřeně (výhružkami) tlačí personál, aby to prodal i za cenu toho, že se bude lhát klientům!!! Bohužel, musím konstatovat, že jsme se dostali na úroveň Amazonu!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (16)

Historie lékárny Dr.Max

Kořeny společnosti sahají až do roku 2004, kdy Penta Investments koupil akcie ve společnosti Česká Lékárna, která provozovala soukromé lékárny už od začátku 90. let minulého století a od roku 2006 vystupuje pod názvem Dr.Max. Společnost velmi rychle rostla a roce 2014 otevřela vlastní laboratoř kousek od Prahy a později i v Brně. Lékárna spustila i svůj vlastní e-shop pro pohodlný nákup z domova nebo práce, který zaznamenal obrovský boom. Léky a doplňky stravy si od roku 2011 objednává každý rok více a více pacientů. Společnost se také věnuje charitativní činnosti a spolupracuje například s Kontem Bariéry Nadace Charty 77.

Kariéra v Dr.Max

Volná místa v Dr.Max, díky neustálému rozšiřování poboček, stále přibývají. Zaměstnanci posilují své vzdělání v Akademii Dr.Max, kde probíhají různá školení a odborné konference. Studentům farmaceutických vysokých škol nabízejí studijní praxi, která jim pomůže nastartovat lékárnickou kariéru v Dr.Max. Pro zaměstnance jsou připraveny různé benefity v podobě stravenek, zaměstnaneckých slev, příspěvků na dětský tábor, příspěvků na obuv a mnoho dalšího. Lékárny Dr.Max dokonce přispívají svým pracovníkům například i na sanitářský kurz nebo na atestaci. Práce farmaceuta je posláním a stále se učíte novým věcem, ovšem po určité době praxe si lékárnice a prodavačky v lékárnách Dr.Maxe vydělají slušné peníze. Nevýhodou této práce je každodenní kontakt s nemocnými, což především v chřipkové sezóně není úplně příjemné.

Dr.max eshop

Lékárna Dr. Max provozuje jeden z nejúspěšnějších eshopů v oblasti volně prodejných léků a doplňků stravy. Eshop Dr.Maxe patří k velice rychle rostoucím ve svém oboru. Na e-shopu je daleko větší výběr veřejně prodejných léků oproti klasickým prodejnám. Výhodou eshopu Dr.Max je objednání z pohodlí domova a následné vyzvednutí zdarma na jedné z poboček. Při nákupu přes 1000 Kč je navíc doprava zdarma a další peníze se dají ušetřit pořízením karty výhod.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Florenci 2116/15, 110 00 Nové Město - Praha 1

Velikost firmy:

1000-3000 zaměstnanců

IČ:

29377650

Založení / Zapsání do OR*:

19. 11. 2012

Právní forma:

s.r.o.