Boehringer Ingelheim - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

Boehringer Ingelheim

Boehringer Ingelheim je jedna z 20 předních světových farmaceutických společností. Ústředí firmy v německém Ingelheimu spravuje 146 poboček a více než 47 700 zaměstnanců na celém světě.

Hodnocení Boehringer Ingelheim

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Tato rodinná firma založená roku 1885 se věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a prodeji originálních humánních a veterinárních přípravků s vysokou terapeutickou hodnotou. Převzetí společenské odpovědnosti je důležitou součástí firemní kultury Boehringer Ingelheim.

Ta zahrnuje celosvětovou spolupráci na sociálních projektech, jako je iniciativa „Making more health“ a péče o její zaměstnance. Úcta, rovnost příležitostí a rovnováha mezi kariérou a rodinou představují základ vzájemné spolupráce. Naše společnost se při své činnosti zaměřuje na ochranu životního prostředí a trvalou udržitelnost.

Snaží se zlepšovat zdraví lidí a zvířat v různých částech světa. Nejdůležitější hnací silou inovací je oddanost, kompetentnost a kreativní potenciál zaměstnanců Boehringer Ingelheim. Díky jejich nadšení jim společnost poskytuje zdravé a otevřené pracovní prostředí, které je plné rozmanitosti.

Boehringer Ingelheim se teší z nadšení, inovací a nezávislosti a jako protihodnotu nabízí angažovaným lidem naplňující práci, příležitost pro rozvoj a atraktivní finanční ohodnocení. Společnost vnímá svou zodpovědnost za to, aby se její zaměstnanci cítili dobře. Svým otevřeným konceptem firemní kultury zabezpečuje úctu, rovnost příležitostí a rovnováhu mezi soukromým životem a kariérou. Boehringer Ingelheim nabízí mnoho pracovních příležitostí ve více jak 140 pobočkách na světě.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na poříčí 1079/3a, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

48025976

Založení / Zapsání do OR*:

30. 10. 1992

Právní forma:

s.r.o.