Unipetrol - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Na Pankráci 127, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

61672190

Založení / Zapsání do OR*:

17. 2. 1995

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Unipetrol je jednička na trhu v oblasti petrochemie a rafinérské výroby. Od roku 2004 společnost patří pod skupinu PKN Orlen. Sídlo jedné z největších společností v ČR podle tržeb je na Praze 4 na Pankráci.

O Unipetrol, a.s.

Společnost Unipetrol patří k 10 nejúspěšnějším firmám v České republice. Jejím hlavním posláním je šetrně zpracovávat přírodní zdroje (především ropu). Přidanou hodnotu firma vidí především v kvalitních a kvalifikovaných zaměstnancích, kteří dělají svou práci pokorně a spolehlivě.

Unipetrol nabízí nespočet potřebných produktů, především paliva, oleje, petrochemické produkty a v neposlední řadě energetické produkty a nápomocné služby. Pod skupinu Unipetrol patří několik známých značek - Benzina, Verva, Sop Cafe, Mogul, Paramo, Liten, Mosten a Chezacarb.

Unipetrol má také od roku 2016 svou vlastní nadaci zaměřenou na přírodní vědy, která se snaží podporovat nadané studenty, vědce a školy.

Historie firmy

O Unipetrolu můžeme slýchat od roku 1995, kdy byla společnost založena Fondem národního majetku. Jako jedna z prvních firem byla firma Unipetrol privatizována, a tak se také stalo v roce 2004. Unipetrol podepsal smlouvu s polskou petrochemickou společností PKN ORLEN, která vlastní 63% akcií a společnost Unipetrol se tak stala součástí jedné z největších a nejziskovějších petrochemických skupin ve střední Evropě.

V roce 2005 se společnost Česká rafinérská stala akcionářem Unipetrolu. Během 21. století se do Unipetrolu postupně začlenily tyto společnosti: Kaučuk, Chemopetrol, Koramo a Paramo se v roce 2003 sloučily, dále Benzina, Unipetrol Trade, Unipetrol Rafinérie, Česká rafinérská a Spolana.

Unipetrol kariéra

Firma Unipetrol je v oblasti nabídky práce jedním z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v ČR a také velmi důležitým kariérním hráčem na poli střední a východní Evropy v petrochemickém průmyslu. Unipetrol nabízí nováčkům tréninkové a školící programy, čímž předává zaměstnancům široké možnosti k odbornému kariérnímu růstu a také spokojenosti s výběrem práce. Tudíž, jestliže se rozhodnete pro některé z volných pracovních míst v jedné z nejziskovějších firem na našem území, můžete se těšit na odborný školící tým, zajímavé platové ohodnocení a velkou dávku nových zkušeností a dovedností.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (4)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Technologie Logistika Služby Petrochemický průmysl Prodej zboží