Unipetrol - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Unipetrol

Unipetrol je jednička na trhu v oblasti petrochemie a rafinérské výroby. Od roku 2004 společnost patří pod skupinu PKN Orlen. Sídlo jedné z největších společností v ČR podle tržeb je na Praze 4 na Pankráci.

Hodnocení Unipetrol

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

O Unipetrol, a.s.

Společnost Unipetrol patří k 10 nejúspěšnějším firmám v České republice. Jejím hlavním posláním je šetrně zpracovávat přírodní zdroje (především ropu). Přidanou hodnotu firma vidí především v kvalitních a kvalifikovaných zaměstnancích, kteří dělají svou práci pokorně a spolehlivě.

Unipetrol nabízí nespočet potřebných produktů, především paliva, oleje, petrochemické produkty a v neposlední řadě energetické produkty a nápomocné služby. Pod skupinu Unipetrol patří několik známých značek - Benzina, Verva, Sop Cafe, Mogul, Paramo, Liten, Mosten a Chezacarb.

Unipetrol má také od roku 2016 svou vlastní nadaci zaměřenou na přírodní vědy, která se snaží podporovat nadané studenty, vědce a školy.

Historie firmy

O Unipetrolu můžeme slýchat od roku 1995, kdy byla společnost založena Fondem národního majetku. Jako jedna z prvních firem byla firma Unipetrol privatizována, a tak se také stalo v roce 2004. Unipetrol podepsal smlouvu s polskou petrochemickou společností PKN ORLEN, která vlastní 63% akcií a společnost Unipetrol se tak stala součástí jedné z největších a nejziskovějších petrochemických skupin ve střední Evropě.

V roce 2005 se společnost Česká rafinérská stala akcionářem Unipetrolu. Během 21. století se do Unipetrolu postupně začlenily tyto společnosti: Kaučuk, Chemopetrol, Koramo a Paramo se v roce 2003 sloučily, dále Benzina, Unipetrol Trade, Unipetrol Rafinérie, Česká rafinérská a Spolana.

Unipetrol kariéra

Firma Unipetrol je v oblasti nabídky práce jedním z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v ČR a také velmi důležitým kariérním hráčem na poli střední a východní Evropy v petrochemickém průmyslu. Unipetrol nabízí nováčkům tréninkové a školící programy, čímž předává zaměstnancům široké možnosti k odbornému kariérnímu růstu a také spokojenosti s výběrem práce. Tudíž, jestliže se rozhodnete pro některé z volných pracovních míst v jedné z nejziskovějších firem na našem území, můžete se těšit na odborný školící tým, zajímavé platové ohodnocení a velkou dávku nových zkušeností a dovedností.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 127, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

61672190

Založení / Zapsání do OR*:

17. 2. 1995

Právní forma:

a.s.