MOL - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

MOL

Společnost MOL Česká republika se zabývá činností čerpacích stanic. Patří mezi největší ropné a plynárenské společnosti.

Hodnocení MOL

Přidat hodnocení
před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MOL na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý vedoucí

Negativa firmy:

Manažeři, nezájem o zaměstnance, jen o nabízení trapných akčnich nabídek, povinné úsměvy, povinná komunikace se zákazníky, kterou než stihnete dohovorit, zákazník již odjíždí. 1 člověk na směně, přejímka a doplnění zboží, vydávání Pb lahví, úklid okolí a toalet, a spousta technologických výpadku které řešíte po telefonu a pak máte fronty, a nevíte co dělat dřív, jestli dofukovat dame kolo nebo pomáhat s výběrem zboží.

Doporučení pro management firmy:

Neloete na trapných otrepanych frázích určených zákazníkům, a zajimejte se o zaměstnance, mají nejen povinnosti ale i prava

před 3 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MOL na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

dobří kolegové

Negativa firmy:

Pracuji na velké dálniční ČS. Jsme tu holky pro všechno za minimální mzdu. V počtu tří zaměstnanců na denní směnu a dvou na noční se staráme o provozovnu se třemi kávovary, rychlým občerstvením (párky,bagety,polévka), ohříváme hotová jídla, pečeme z mražených polotovarů pečivo, uklízíme nádobí po zákaznících, přebíráme zboží, obsluhujeme mýto,což obnáší dlouhé telefonáty s operátorem mýta, pokud má zákazník problém (i několikrát denně), uklízíme wc (celkem je zde 10 toalet a 4 pisoáry), myjeme stojany, myjeme výlohy na ČS, zametáme venku celé parkoviště, trháme plevel, natíráme a uklízíme sezení venku, vynášíme odpadky a u toho všeho se máme usmívat a každému zákazníkovi říkat předem určené věty a cpát jim akce a věrnostní karty. Tohle všechno probíhá v jednom oblečení. Opravdu hrůza. Připadá mi strašné, když mě zákazník vidí, jak myju po...wc, nebo se hrabu v koši s odpadky a pak mu jdu ve stejném oblečení připravit kávu a párek v rohlíku. Všichni máme v mobilu stažené aplikace pro školení zaměstnanců. Denně nám pípá několik otázek o tom jak nejlépe prodat párek v rohlíku, nebo o palivech atd. Pořád jezdí kontroly, což by bylo asi v pořádku, ale pokud vše splníme na 100%, na výplatě se to stejně neprojeví. Takže člověk je zde totálně demotivovaný. Žádná pochvala nebo odměna za dobře odvedenou práci. Pořád jen přibývají povinnosti, ale ohodnocení vázne. Za mě by celý problém možná vyřešilo, pokud by vedení na úklidové práce přijala samostatného pracovníka a nás nechali věnovat se zákazníkům. Takhle jsou zde pořád fronty, protože minimálně jeden z obsluhy je vždy zaúkolován mytím záchodu, pletím záhonku nebo prostě jen dolévá mléko do kávovarů.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MOL na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Nízké mzdy, nesmyslné kontroly

před 4 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MOL na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý šéf a provozní. Jedině to je důvod proč zůstávám

Negativa firmy:

Bez komentáře. Platební ohodnocení hrůza. Chodí mystery každý měsíc, který dle mého názoru nemůže ohodnotit práci, který daný člověk vykonává, protože chodí jednou za měsíc a o práci za "pokladnou" ví kulové. S přestávkami během směny na jídlo nepočítejte

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (17)

O firmě

MOL Česká republika, s.r.o. je známá svým provozem čerpacích stanic, kterých najdeme okolo 308 po celé České republice. A tím pádem se řadí na druhé místo čerpacích stanic pro Českou republiku. Firma také. patří mezi 50 největších českých firem podle tržeb, kde se umístila na 47 místě a díky expanzi nabízí nová volná místa ke startu kariéry. Společnost se dále zaměřuje na oblast distribuce a prodeje motorových paliv a maziv. Mezi jejich produkty patří benzíny, nafta, LPG a CNG.

“Život a práce ve společenství a spolupráce s ostatními nám pomáhají vytvářet hodnoty a naplnit naše poslání. Svoboda myšlení nám otevírá velké možnosti pro tvořivou práci a umožňuje nám posunovat a realizovat naše vlastní i kolektivní nápady. “

Historie firmy

Společnost MOL vznikla roku 1991, kdy byla státním podnikem. V roce 1996 se MOL stal podnikem s mnoha vlastníky a tudíž i akciovou společností. Firma se v České republice objevila v roce 2007. Snaží se předběhnout v počtu pump Benzinu.Ta má pouze o 23 více čerpacích stanic než MOL. Společnost MOL dále najdeme přibližně ve 40 zemích světa. A ve 12 zemích v Evropě, kde má okolo 2000 čerpacích stanic.

Ke konci roku 2016 došlo ke splynutí firem Pap Oil a MOL Retail ČR se společností Slovnaft ČR, která se stala jejich právním nástupcem. Obchodní jméno firmy se od začátku ledna 2016 změnilo na MOL Česká republika, s.r.o.

MOL - kariéra

Kariéra v MOL nabízí možnost vlastní realizace v úspěšné a stabilní firmě. Firma dává práci kolem 30 000 lidí po celém světě. Nabízí různá volná místa, jak pro TOP manažery, tak i v administrativě a finanční sféře. Společnost poskytuje práci i pro studenty a absolventy z oboru ekonomie, marketingu, IT, financí i obchodu. V rámci programu mají možnost se obracet na svého mentora, který je vede a pomůže jim, pokud si s něčím neví rady.

MOL nabízí vysokou škálu firemních benefitů, volná místa nabízí například - bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Purkyňova 2121/3, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

28 000 - 32 000 zaměstnanců

IČ:

49450301

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 1993

Právní forma:

s.r.o.