MOL - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

MOL

Společnost MOL Česká republika se zabývá činností čerpacích stanic. Patří mezi největší ropné a plynárenské společnosti.

Hodnocení MOL

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MOL na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Nízké mzdy, nesmyslné kontroly

před 5 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MOL na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý šéf a provozní. Jedině to je důvod proč zůstávám

Negativa firmy:

Bez komentáře. Platební ohodnocení hrůza. Chodí mystery každý měsíc, který dle mého názoru nemůže ohodnotit práci, který daný člověk vykonává, protože chodí jednou za měsíc a o práci za "pokladnou" ví kulové. S přestávkami během směny na jídlo nepočítejte

před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MOL na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý šéf (pronajímatel) a výplata, byť malá tak vždy včas na účtě

Negativa firmy:

Pokud máte špatný mystery shopping, tak se veze celá parta s nízkým ohodnocením. Nikoho nezajímá, že jste v tu chvíli měli milion lidí a do toho krom kasy další servis navíc. Pauzu tu opravdu nečekejte, ale pokud jste v menším městě a ne na dálnici, tak máte vcelku čas se v klidu najíst či odpočinout. Když se tu něco rozbije, čekáte nesmyslně dlouho na opravu a zákazníci vám to dávají sežrat. Zbytečná buzerace ze strany Molu. Já tu zůstávám je kvůli super šéfovi, ale pokud máte možnost jít pracovat jinam utíkejte

před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti MOL na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kontakt s lidmi

Negativa firmy:

Málo peněz. Nedodržování ani základních pravidel zákoníku práce. Jedním slovem - katastrofa. Chtělo by to , aby pracovníci MOLU kontrolovali i práva zaměstnanců, ne jen povinnosti.

Doporučení pro management firmy:

Kontrola nejen povinností, ale i práv zaměstnaců. Ani nevíte co Vám Vaši vedoucí vyvádí za zády. Asi by jste našli odpověď na to , proč se tolik točí zaměstnanci A nikdo tam nevydrží.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

O firmě

MOL Česká republika, s.r.o. je známá svým provozem čerpacích stanic, kterých najdeme okolo 308 po celé České republice. A tím pádem se řadí na druhé místo čerpacích stanic pro Českou republiku. Firma také. patří mezi 50 největších českých firem podle tržeb, kde se umístila na 47 místě a díky expanzi nabízí nová volná místa ke startu kariéry. Společnost se dále zaměřuje na oblast distribuce a prodeje motorových paliv a maziv. Mezi jejich produkty patří benzíny, nafta, LPG a CNG.

“Život a práce ve společenství a spolupráce s ostatními nám pomáhají vytvářet hodnoty a naplnit naše poslání. Svoboda myšlení nám otevírá velké možnosti pro tvořivou práci a umožňuje nám posunovat a realizovat naše vlastní i kolektivní nápady. “

Historie firmy

Společnost MOL vznikla roku 1991, kdy byla státním podnikem. V roce 1996 se MOL stal podnikem s mnoha vlastníky a tudíž i akciovou společností. Firma se v České republice objevila v roce 2007. Snaží se předběhnout v počtu pump Benzinu.Ta má pouze o 23 více čerpacích stanic než MOL. Společnost MOL dále najdeme přibližně ve 40 zemích světa. A ve 12 zemích v Evropě, kde má okolo 2000 čerpacích stanic.

Ke konci roku 2016 došlo ke splynutí firem Pap Oil a MOL Retail ČR se společností Slovnaft ČR, která se stala jejich právním nástupcem. Obchodní jméno firmy se od začátku ledna 2016 změnilo na MOL Česká republika, s.r.o.

MOL - kariéra

Kariéra v MOL nabízí možnost vlastní realizace v úspěšné a stabilní firmě. Firma dává práci kolem 30 000 lidí po celém světě. Nabízí různá volná místa, jak pro TOP manažery, tak i v administrativě a finanční sféře. Společnost poskytuje práci i pro studenty a absolventy z oboru ekonomie, marketingu, IT, financí i obchodu. V rámci programu mají možnost se obracet na svého mentora, který je vede a pomůže jim, pokud si s něčím neví rady.

MOL nabízí vysokou škálu firemních benefitů, volná místa nabízí například - bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Purkyňova 2121/3, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

28 000 - 32 000 zaměstnanců

IČ:

49450301

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 1993

Právní forma:

s.r.o.