Sokolovská uhelná - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Sokolovská uhelná

Společnost Sokolovská uhelná je jedním z největších nezávislých výrobců elektrické energie v České republice. Zároveň je i nejmenší těžební hnědouhelnou společností v rámci ČR. Společnost se snaží co nejvíce minimalizovat dopady na životní prostředí, proto revitalizuje i rekultivuje krajinu zasaženou těžbou uhlí. Práci u Sokolovské uhelné nalezlo již více než 3 500 zaměstnanců. Společnost však nabízí volná místa i nadále.

Hodnocení Sokolovská uhelná

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

První zmínky o těžbě uhlí na Sokolovsku pocházejí již z 18. století, ta se rozšířila především s výstavbou železničních sítí. Již v roce 1945 je na Sokolovsku v provozu 39 hlubinných dolů a 15 malolomů. Po druhé světové válce vznikají v důsledku znárodnění a spojení šestnácti podniků a dolů Hnědouhelné doly a briketárny Sokolov.

S postupem let a vývojem technologií přešla společnost pouze na velkolomovou těžbu. V roce 1994 spojením tří dolů začíná kariéru Sokolovská uhelná, o deset let později je privatizována a vzniká Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. Společnost se za dobu své existence zasloužila o masivní výstavbu infrastruktury, zdravotnických i sportovních zařízení. Za rok 2016 vydělala více než miliardu korun .

Kariéra v Sokolovské uhelné

Hledáte práci v Sokolově? Pak ji zkuste u jednoho z největších karlovarských zaměstnavatelů. Budujte kariéru u Sokolovské uhelné, která se nadstandardně stará o své zaměstnance. Práce u Sokolovské uhelné znamená i možnost získat praxi již v průběhu studia. Firma nabízí spolupráci se středními a vysokými školami, kdy si vybírá některé své zaměstnance již v průběhu školy. Dobře odvedenou práci svých zaměstnanců odmění nadprůměrným platovým ohodnocením. Společnost garantuje dlouhodobou perspektivu, profesní růst a účast v sociálních programech. Podívejte se, jaká volná místa Sokolovská uhelná nabízí a získejte svou vysněnou práci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Staré náměstí 69, 356 01 Sokolov

Velikost firmy:

3000 - 3999 zaměstnanců

IČ:

26348349

Založení / Zapsání do OR*:

23. 8. 2002

Právní forma:

a.s.