Shell - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Antala Staška 2027/77, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

15890554

Založení / Zapsání do OR*:

26. 4. 1991

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Shell Czech Republic a.s. je znám hlavně provozem čerpacích stanic, neméně důležitou roli v jeho kaiéře pak hrají ostatní služby, jako řešení paliva pro leteckou dopravu, dodávek olejů a maziv doporučovaných mnoha výrobci či řešením tankovacích karet. Firma se ve své práci zaměřuje i na trvale udržitelný rozvoj, životní prostředí, vývoj technologií a bezpečnost.

O společnosti Shell

Společnost Shell Czech Republic a.s. se zabývá provozem čerpacích stanic, systémem palivových karet, plněním letadel a prodejem olejů a maziv skrze oficiálního dovozce. Společnost patří mezi velké zaměstnavatele v ČR, počet zaměstnanců, kteří našli práci v Shell a spojili s ním svou kariéru je v současné době nad 92.000 a neustále vzníkají další volná místa. V nich také vidí společnost Shell přidanou hodnotu - motivuje je k tomu, aby svoji práci odváděli co nejlépe a poskytovali nadstandardní zákaznický servis.

Historie firmy

Společnost Shell zahájila svoji kariéru v České republice již v období 20. let minulého století, kdy docházelo k práci na dovozu olejů a maziv. Postupně se pak vracela na trh v období po roce 1956 v rámci zahraničního obchodu, plně obsadila volné místo na trhu v roce 1991, kdy je zakládána firma Shell Czechoslovakia a v roce 1993 se dělí na Shell Czech Republic. Díky kapitálovým vstupům a akvizicím násobí své postavení na trhu a následně výrazně zasahuje do podnikání v oblasti rafinerií. Zde významným způsobem investuje do privatizace, technického vývoje a v současné době spolupracuje s řetězcem Billa.

Kariéra Shell

Kariéra v Shell je podpořena silnou a stabilní společností s dlouhou tradicí a významným postavením na trhu v oboru. Volná místa v Shell jsou tvořena jak prací pro absolventy, tak pozicemi pro odborníky v odvětví. Práci ve společnosti nachází přes 92 000 zaměstnanců v 70 zemích, díky tomu mají zaměstnanci možnost spolupracovat se špičkami v oboru. Svoji práci v Shell můžete nalézt na jednotlivých čerpacích stanicích na pozicích jako je venkovní prodejce, prodejce v obchodě, případně se můžete posunout až na manažera prodejny.

U všech pozic se hodí především milé a příjemné vystupování. Ke spokojené kariéře v Shell vám firma nabízí benefity jako je sleva na palivo anebo možnost vyhrát za svou práci spoustu cen v podnikových soutězích.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 26 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Shell na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Setkáváte se se zajímavými lidmi

Negativa firmy:

To se nedá napsat,to se musí zažít! Obrovská zodpovědnost,ale nízké platy.Velká buzerace a absolutně nemožné uhlídat zboží při práci takže,neustálé nošení peněz do práce.Velmi časté střídání zaměstnanců a nevybíravé zacházení s nimi.Vybírání peněz předem na inventury apod bez nějakého vyučtování,či potvrzení o zaplacení.

před 10 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Personál - Moravskoslezský kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Shell na pracovní smlouvu 3-4 roky, do roku 2016.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Člověk se v této práci setkal se spoustou zajímavých lidí

Negativa firmy:

Firma se přehnaně snaží vypadat prestižně. Místo aby zde platilo heslo "náš zákazník-náš pán," člověk zde moc empatie nenalezne. Předražené palivo, ani služby zdaleka nedosahují kvalit, jakými se firma prezentuje. Nicotný plat zaměstnanců.

před 10 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Shell na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Volno , po 4dvanactkach , 4 dny volna

Negativa firmy:

4 dvanactky za sebou , 2rani a dvě noční

před 1 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Shell na zkrácený úvazek, do roku 2012.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Opravdu me toho moc nenapadá - nenáročná práce při studiu nebo mateřské, člověk pozná hodně lidí

Negativa firmy:

Minimalni mzda, žádný kariérní růst, děláte s penězi, máte zodpovědnost za hlídání zboží a jeste pripravujete parky v rohlíku jak na pouti. Vedoucí si směle brala cigára zadarmo ale jako škoda se to účtovalo zaměstnancům. To samé noviny apod.

Zobrazit všechna hodnocení (8)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Chemie Čerpací stanice