Shell - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Shell

Shell Czech Republic a.s. je znám hlavně provozem čerpacích stanic, neméně důležitou roli v jeho kaiéře pak hrají ostatní služby, jako řešení paliva pro leteckou dopravu, dodávek olejů a maziv doporučovaných mnoha výrobci či řešením tankovacích karet. Firma se ve své práci zaměřuje i na trvale udržitelný rozvoj, životní prostředí, vývoj technologií a bezpečnost.

Hodnocení Shell

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
5.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Shell na pracovní smlouvu, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Kreativní využití pracovního času

Negativa firmy:

Neznam

před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Obsluha – Středočeský kraj
Pracuji ve společnosti Shell na poloviční úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

super kolektiv mezi zaměstnanci

Negativa firmy:

Velmi špatně ohodnocená práce v poměru k tomu, kolik zodpovědnosti zaměstnanec má. Neustálé tajné kontroly z vedení, když se jim něco nelíbí, negativně to poznáte na další výplatě. Na směně není v žádném případě čas dodržet neplacenou pauzu na oběd, proto oběd jíte ve stoje u kasy a obsluhujete zákazníky. Když vám ujede auto bez placení, zaplatíte to vy. Neustálý stres a tlak ze strany vedení. Nulový kariérní růst.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Shell na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Setkáváte se se zajímavými lidmi

Negativa firmy:

To se nedá napsat,to se musí zažít! Obrovská zodpovědnost,ale nízké platy.Velká buzerace a absolutně nemožné uhlídat zboží při práci takže,neustálé nošení peněz do práce.Velmi časté střídání zaměstnanců a nevybíravé zacházení s nimi.Vybírání peněz předem na inventury apod bez nějakého vyučtování,či potvrzení o zaplacení.

před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Personál – Moravskoslezský kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Shell na pracovní smlouvu 3-4 roky, do roku 2016.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Člověk se v této práci setkal se spoustou zajímavých lidí

Negativa firmy:

Firma se přehnaně snaží vypadat prestižně. Místo aby zde platilo heslo "náš zákazník-náš pán," člověk zde moc empatie nenalezne. Předražené palivo, ani služby zdaleka nedosahují kvalit, jakými se firma prezentuje. Nicotný plat zaměstnanců.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

O společnosti Shell

Společnost Shell Czech Republic a.s. se zabývá provozem čerpacích stanic, systémem palivových karet, plněním letadel a prodejem olejů a maziv skrze oficiálního dovozce. Společnost patří mezi velké zaměstnavatele v ČR, počet zaměstnanců, kteří našli práci v Shell a spojili s ním svou kariéru je v současné době nad 92.000 a neustále vzníkají další volná místa. V nich také vidí společnost Shell přidanou hodnotu - motivuje je k tomu, aby svoji práci odváděli co nejlépe a poskytovali nadstandardní zákaznický servis.

Historie firmy

Společnost Shell zahájila svoji kariéru v České republice již v období 20. let minulého století, kdy docházelo k práci na dovozu olejů a maziv. Postupně se pak vracela na trh v období po roce 1956 v rámci zahraničního obchodu, plně obsadila volné místo na trhu v roce 1991, kdy je zakládána firma Shell Czechoslovakia a v roce 1993 se dělí na Shell Czech Republic. Díky kapitálovým vstupům a akvizicím násobí své postavení na trhu a následně výrazně zasahuje do podnikání v oblasti rafinerií. Zde významným způsobem investuje do privatizace, technického vývoje a v současné době spolupracuje s řetězcem Billa.

Kariéra Shell

Kariéra v Shell je podpořena silnou a stabilní společností s dlouhou tradicí a významným postavením na trhu v oboru. Volná místa v Shell jsou tvořena jak prací pro absolventy, tak pozicemi pro odborníky v odvětví. Práci ve společnosti nachází přes 92 000 zaměstnanců v 70 zemích, díky tomu mají zaměstnanci možnost spolupracovat se špičkami v oboru. Svoji práci v Shell můžete nalézt na jednotlivých čerpacích stanicích na pozicích jako je venkovní prodejce, prodejce v obchodě, případně se můžete posunout až na manažera prodejny.

U všech pozic se hodí především milé a příjemné vystupování. Ke spokojené kariéře v Shell vám firma nabízí benefity jako je sleva na palivo anebo možnost vyhrát za svou práci spoustu cen v podnikových soutězích.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Antala Staška 2027/77, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

15890554

Založení / Zapsání do OR*:

26. 4. 1991

Právní forma:

a.s.