Lumius - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Lumius

Společnost Lumius se zabývá obchodem s elektřinou a plynem. Firma se prezentuje jako ryze česká s tím, že volné místo postupně zaplnila i v zahraničí. Kariéru v Lumius si aktuálně buduje okolo 100 zaměstnanců. O tom, že má firma vysoké postavení v oblasti práce na energetickém trhu, svědčí mimo jiné i 55. místo v žebříčku Czech Top 100 nejvýznamnějších firem z roku 2014. Lumius je úspěšná zejména díky svému obchodnímu, majetkovému a licenčnímu spojení práce s evropskými trhy.

Hodnocení Lumius

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Z počáteční fáze, kdy se společnost zaměřovala na práci ve velkoobchodu s elektrickou energií se posunula k dodávání elektřiny koncovým zákazníkům a služby doplnila i o dodávky plynu, taktéž ke koncovým zákazníkům. Společnost se snaží rozšiřovat své pole působnosti o novou nabídku služeb a inovací s ohledem na komfort zákazníků. Díky tomu se společnosti například povedlo prosadit jednosložkovou cenu při odebírání plynu, čímž došlo ke zjednodušení vyúčtování za odběry. Lumius získal certifikáty kvality ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Lumius spol. s r.o.

Historie firmy se datuje k roku 2002, kdy v České republice vzniká společnost Lumius, na území Slovenské republiky zaplnila volné místo na slovenském energetickém trhu v roce 2004. Certifikaci k obchodu s elektřinou a plynem získává společnost v roce 2006 jako první v České republice. Následně od roku 2008 dodává mimo elektřinu i plyn, a to pro koncové zákazníky. V roce 2011 proběhla akvizice společnosti Mediaticon, s.r.o. (dnes jako Lumius Distribuce, spol. s.r.o.) a fúze společnosti Českomoravská energetická do Lumius. Roku 2012 se skupina Lumius transformovala na holding.

Kariéra v Lumius

Práce v Lumius je příležitostí pro kariéru v oboru energetiky. K volným místůmLumius nabízí standardní firemní benefity, jako jsou například stravenky. Lumius nabízí i práci pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Ihned můžete začít stavět svou kariéru na hlavní pracovní poměr v oboru financí, administrativy nebo například v účetnictví. Buďte připraveni na svůj pracovní pohovor s personalistou a ukažte, co ve vás je.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Horní 700, 739 25 Sviadnov

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

25911945

Založení / Zapsání do OR*:

26. 6. 2002

Právní forma:

s.r.o.