ČEZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Duhová 2/1444, 140 53 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 001 zaměstnanců

IČ:

45274649

Založení / Zapsání do OR*:

6. 5. 1992

Právní forma:

a.s.

Web:

www.cez.cz

O společnosti

Skupina ČEZ je největším uskupením energetických firem v České Republice a ve střední a jihovýchodní Evropě. Její aktivity zahrnují např. těžbu surovin, výrobu, distribuci a prodej elektřiny, obchod plynem, teplem a další, mezi něž patří především oblast ICT, jaderný výzkum, projektování, výstavba a údržba energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ je rovněž aktivní v oblasti vědy, inovací a lídrem v rozvoji decentralizované energetiky, chytrých sítí a elektromobility.

Mateřskou společností celého koncernu je ČEZ, a. s., jejímž největším akcionářem s téměř 70% podílem je Česká republika. Koncern je tvořen více než 100 firem a zaměstnává okolo 25.000 zaměstnanců, z nichž téměř 20 000 nachází práci v ČR. Skupina ČEZ patří mezi 10 největších energetických uskupení v celé Evropě. Součástí podnikatelské strategie Skupiny ČEZ je závazek řídit se principy trvale udržitelného rozvoje a dále podpora nových technologií a odpovědného zacházení se zdroji. Prioritou je bezpečnost provozovaných zařízení a zaměstnanců a minimalizace dopadů podnikání na okolí.

Kariéra ve Skupině ČEZ

Dohromady jednotlivé firmy Skupiny ČEZ vytváří v České republice pracovní místa pro téměř 20 tisíc zaměstnanců. Je dlouhodobě vnímána na trhu práce jako prestižní zaměstnavatel. Pracovní uplatnění lze nalézt téměř ve všech regionech České republiky a v mnoha rozdílných oborech, některá volná místa jsou v rámci České republiky zcela unikátní. Nabízí také spoustu aktivit pro žáky středních a studenty vysokých škol, které jsou přehledně popsány na kariérních stránkách kdejinde.cz.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ČEZ na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Celková spokojenost s náplní práce, kolektivem a nadřízeným. Možnost na sobě pracovat a rozšiřovat si znalosti. Finanční ohodnocení je velice slušné a firma poskytuje zajímavé benefity, ve kterých mi chybí pouze Multisportka.

Negativa firmy:

před 3 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ČEZ na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Stravenky, dovolenou v předčasné avizaci vždy dostanu. Do kanceláře neprší a okna taky drží.

Negativa firmy:

Nezájem o zaměstnance, nemožnost prosadit inovativní řešení, na dceřiné společnosti a jejich zaměstnance jiné provozní firmy pod matkou pohlíží jako na cizí, zbytečné adminsitrativní úkony se často nenadále změní, komunikace mezi matkou a dceřinnými společnostmi je zdlouhavá a často nikam nevede. Manažeři samotní hledí jen na vlastní užitek a jejich přístup někdy neber ohled. Výplata pro dceřinnné společnosti přichází o týden později než je celorepublikově obvyklé. Moje osobní zkušenost je, že manažer často nebere ohled na to, že zaměstnanec pracuje na zkrácený úvazek a tak je vystaven telefonátům od manažera i ve dnech, kdy běžně nepracuje.

před 6 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ČEZ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Přístup k zaměstnancům

Negativa firmy:

před 8 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ČEZ na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Myslím si, že naše nabídky jsou velice výhodné. Navíc naším významným zákazníkům nabízíme spoustu prospěšných kampaní

Negativa firmy:

Občas se samozřejmě stane, že kolegové nesdělí zákazníkům přesné info z důvodu neúplného školení, ale jsme přece jenom lidi. Když má zákazník nějaké neshody stačí zavolat na naši bezplatnou zákaznickou linku kde mu bude vše dovysvětleno.

Zobrazit všechna hodnocení (23)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Telekomunikace Finance Technologie Energetika