MOL Česká republika - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

MOL Česká republika

Skupina MOL je vedoucí mezinárodní, integrovaná ropná a plynárenská společnost se sídlem v Maďarsku, s více než 75letou tradicí a dlouhodobě stabilními výsledky.

Hodnocení MOL Česká republika

Přidat hodnocení

Působí ve více než 40 zemích světa a zaměstnává téměř 28 000 lidí. Provozuje čtyři rafinérie a dva petrochemické závody v rámci integrovaného řízení dodavatelského řetězce v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvatsku. Skupina MOL má také vlastní síť více než 1 900 čerpacích stanic v 12 zemích střední a jihovýchodní Evropy. Akcie Skupiny MOL se obchodují na burze v Budapešti, Varšavě a v Lucembursku.

Do mezinárodní Skupiny MOL v České republice patří společnosti MOL Česká republika. S 308 čerpacími stanicemi je MOL druhým největším provozovatelem sítě čerpacích stanic na českém trhu. Silnou pozici zastává MOL také v oblasti velkoobchodu, kde patří k vedoucím obchodním společnostem v oblasti distribuce a prodeje motorových paliv a maziv. Ambicí Skupiny MOL v ČR je stát se první volbou pro zákazníky.

Skupina MOL podporuje rozvoj v mnoha oblastech lidských činností, objevuje nové způsoby jak lépe naplňovat jejich energetické potřeby a vytváří hodnoty pro nadcházející generace.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Purkyňova 2121/3, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

49450301

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 1993

Právní forma:

s.r.o.