Karel Holoubek - Trade Group - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nejvýhodnější hypoteční úvěr!

KAREL HOLOUBEK - Trade Group

V oblasti energetiky, realit a prodeji paliv působí, otevírá karlovarská společnost Karel Holoubek - Trade Group kariéru všem zkušeným pracovníkům. Firma má ale mnohem širší portfolio služeb, mezi které patří například likvidace ekologických zátěží, logistika, ekonomické poradenství nebo činnosti týkající se sportu. V čele společnosti stojí majitel Karel Holoubek, který má v pronájmu od města Karlovarskou teplárenskou. Práce v Karel Holoubek - Trade Group je proto značně různorodá a vede k osobnímu i profesnímu rozvoji.

Hodnocení KAREL HOLOUBEK - Trade Group

Přidat hodnocení

Historie firmy Karel Holoubek

Firma Karel Holoubek - Trade Group byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 1996. Dříve tato firma vystupovala jako Holoubek Auto se sídlem v Karlových Varech, později ale začala poskytovat volná místa jako Karel Holoubek - Trade Group se zaměřením nejen na karlovarské reality, jež se těší oblibě zejména klientely z Ruska. O rok později, tedy od roku 1997, se tato společnost umisťuje na předních příčkách mezi populárními zaměstnavateli, a to vždy v první stovce, což svědčí o kvalitách zaměstnavatele. V současné době společnost rozvíjí své podnikatelské záměry také v dalších regionech, kde působí. Práce Karel Holoubek - Trade Group poskytuje aktuálně pozice pro absolventy.

Kariéra v Karel Holoubek - Trade Group

Portfolio činností značky Karel Holoubek je opravdu rozmanité. Kariéra v Karel Holoubek - Trade Group má mnoho směrů od energetiky, přes import a export až po velkoobchodní činnosti. Proto volná místa v Karel Holoubek - Trade Group disponují značně odlišnými požadavky na uchazeče o zaměstnání. Stabilní zázemí firma nabízí specialistům, absolventům bez praxe i zkušeným pracovníkům. Chcete-li pracovat pro karlovarský gigant, nezapomeňte se řádně připravit na pohovor a otestovat své dosavadní znalosti. Jestliže se nachystáte na záludné otázky, zaručeně uděláte též dobrý první dojem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vodičkova 682/20, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

25060996

Založení / Zapsání do OR*:

27. 6. 1996

Právní forma:

a.s.