innogy - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

innogy

Mezinárodní německá firma innogy působí na evropském trhu jako energetický podnik. Pod její činnost spadá distribuce a skladování plynu, výroba tepla a elektřiny, projektování a realizace obnovitelných zdrojů energie a mnoho dalšího. Plynem a elektřinou zásobuje Německo, Velkou Británii, Nizozemsko, Belgii, Polsko, Maďarsko a mimo jiné, také i Českou republiku, ve které se stala lídrem mezi dodavateli. Společnost innogy práci zaměřila také na modernizaci a na nové technologie pro energetickou oblast, jako je například aplikace SmartHome. Důležitým bodem pro firmu je otázka obnovitelných zdrojů, proto je innogy provozovatelem větrných elektráren nebo se soustředí také na energii z vodních elektráren.

Hodnocení innogy

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti innogy na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

super šéf,, vstřícnost,,,pracovní doba...nadprůměrný plat - musíte bejt šikovnej a zodpovědnej.

Negativa firmy:

Doporučení pro management firmy:

být více se zaměstnanci a méně u notebooků

před 4 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti innogy na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Délka dovolené, osobní volno, mnoho benefitů. Vstřícné jednání se zaměstnanci. Kriérní postup. Přechod na jiné oddělení. Finanční ohodnocení. Délka školení.

Negativa firmy:

Velká zodpovědnost.

před 5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Senior specialista kontaktu se zákazníky
Pracuji ve společnosti innogy na pracovní smlouvu 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ve firmě máte super peníze,pokud se vám daří. Skvělé benefity. To je tak všechno.

Negativa firmy:

Nemožnost postupu dál. Na jiné oddělení apd. Nemáte šanci se dostat. Výmluvy ve všech směrech. Směny jsou strašně. Pracuje se každý den v roce,takže často schytate víkend,svátek apd pokud se vám nedaří,jste pod tlakem jako blázen. Všude jsou jen intriky. Co se týká benefitů osobní volno,tak ho dostanete jen nekdy,protože je vytížená linka.

před 5,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti innogy na plný úvazek, do roku 2016.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Bohaté benefity, před fúzi s RWE energo jsem pracoval v dceřince KA Kontracting, kde takové benefity nebyly. kvalitní školení pro provozáky od bozp až po odborná školení. Kvalitní nářadí, pomůcky a vybavení vč. OOP. Kolektiv byl celkem dobrý. Funkční odbory.

Negativa firmy:

Při 4směnném provozu 8h směna místo 12h, neaktualizované místní provozní předpisy, klientelizmus a mezi kancelářskými, drbárna, nevlidný až opovržlivý přístup vedení k lidem v provozu. Filozofie firmy mi připadala až příliš fanaticky zelená, multikulti a prašťěně gender atp. Jakoby někdo bránil ženám, aby si s odpovídajícím vzděláním oblékly montérky, obuly bagány a šly topit kotel nebo dělat údržbu rozvody nebo parovodu.

Doporučení pro management firmy:

Doporučení? Na co? Kdo se tím bude zabývat?

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (26)

Historie

Svou kariéru innogy nastartoval v České republice nejprve jako společnost RWE, ale v roce 2016 se od německé energetické společnosti RWE odtrhla jako dceřiná společnost innogy a název společnosti vznikl složením slov Innovation, Energy a Technology. Firma innogy dlouhodobě podporuje v České republice například filmy a lyžování. Díky projektu energie českého filmu investuje společnost do tvorby filmů, dokumentů a podporuje i nadějné budoucí filmaře. Zároveň také nezapomíná na sport v ČR, proto začali podporovat rekreační lyžování, jež zahrnuje lyžařské areály, handicapované lyžaře aj.

Kariéra v innogy

Volné místo v innogy získalo už více než 4 tisíce zaměstnanců, kteří se starají o zákazníka a poskytují jim potřebné informace. Budovat kariéru innogy umožňuje také studentům a absolventům vysokých škol, čímž získají skvělou praxi. Volná místa innogy nabízí v různých oborech, jako jsou například finance, zákaznické služby, obchod, IT, distribuce a výroba. Kanceláře společnosti innogy se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Karviné, Hradci Králové, Plzni a Zlíně, ale také provozují zákaznické pobočky po celé České republice. Pro své zaměstnance má innogy připravené zajímavé firemní benefity v podobě příspěvku na stravování, penzijní a životní pojištění nebo si mohou vybrat nějaký jazykový kurz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Limuzská 3135/12, 100 98 Praha - Strašnice

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

24275051

Založení / Zapsání do OR*:

25. 9. 2012

Právní forma:

a.s.