Comfort Energy - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Comfort Energy

Comfort Energy je alternativní dodavatel elektrické energie a zemního plynu. Spadá pod skupinu Bohemia Energy, kam dále patří například Europe Easy Energy, X Energie a Slovakia Energy. V současnosti celá skupina dodává elektřinu a plyn více než 1,2 milionu zákazníků. Comfort Energy konkrétně nabízí elektřinu a plyn domácnostem, firmám a maloodběratelům.

Hodnocení Comfort Energy

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Comfort Energy na poloviční úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Perspektivní

Negativa firmy:

před 5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Comfort Energy na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Firma se hodně vyvíjí, takže se hodně věcí mění i za pochodu, vždy to ale dává smysl. Můj nadřízený je skvělý člověk, na kterého se můžu spolehnout, lepšího vedoucího jsem ještě nezažil. Hned po zkušebce jsem dostal dobré benefity.

Negativa firmy:

Finanční ohodnocení, čekal jsem to popravdě asi o trochu lepší. Ovšem je to o životních prioritách... Já budu raději dělat za méně peněz pod někým, kdo svoji práci rozumí a dělá jí rád, takže se na něj můžu spolehnout, než brát o něco víc a chodit do práce nerad, protože takového vedoucího už nenajdu.

před 5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Comfort Energy na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma mě zaujala svojí nabídkou, která nebyla jen pro absolventy. Šlo o pozici v zákaznické podpoře, takže v podstatě pro člověka, co se umí dobře vyjadřovat a to je fakt, že na to vysokou školu nepotřebuju. Co určitě musím zmínit je zdejší kolektiv se kterým jsem si sedla, i když každý jednáme sám, tak jsme parta a po práci se i občas sejdeme. Vyhlídky do budoucna tu určitě jsou, protože je možné se i vypracovat, ale to vše chce svůj čas. Zatím jsem tu spokojená a místo práce mi vyhovuje vzhledem k dobré dostupnosti do centra.

Negativa firmy:

Platově jsem to čekala asi o trochu lepší, ale kariérní posun časem snad něco přinese zas.

před 5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Comfort Energy na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

V rámci firmy je možné se posouvat, jsem spokojen s penězi i benefity, které jsem tolik ani nehrotil jako spíš peníze. Zamlouvá se mi také místo pracoviště, konečně místo, kam nemusím autem a pohodlně se dovezu i MHD, to mi hodně vyhovuje, ušetřím čas v kolonách a nervy za volantem.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (11)

Historie společnosti Comfort Energy

Společnost Comfort Energy s.r.o., byla založena v roce 2008 a stojí za ní stejní vlastníci jako za současným největším alternativním dodavatele elektřiny, společností Bohemia Energy. V roce 2010 došlo k fúzi Bohemia Energy. Comfort Energy do jedné firmy. Cílem byl vznik silného hráče na trhu s elektřinou ve střední Evropě.

Až do roku 2012 působila Comfort Energy výhradně na velkoobchodním trhu s energií a poskytovala odborné služby velkým dodavatelům elektřiny. Následně vstoupili na trh domácností a maloodběratelů.

Vzhledem k tom, že vedoucí Bohemia Energy je pro Comfort Energy sesterskou společností, největší konkurence Comfort Energy je také alternativní Centropol Energy, pomineme-li tradiční giganty jako ČEZ, RWE, E. ON, PRE a Pražskou plynárenskou. Jako konkurenční výhodu uvádí Comfort Energy výhodné akční ceny a nabídky.

Comfort Energy – recenze

Z internetových recenzí se dozvídáme, že většina klientů Comfort Energy má vesměs dobré zkušenosti. Vzhledem k tomu, že firma pro získávání klientů využívá podomní prodej, občas se vyskytne stížnost na nekalé praktiky obchodníka, což je ale v této branži bohužel běžné a firma tvrdí, že se tomu snaží předcházet.

Doporučil mi je náš elektrikář, kterému jsem za to vděčný. Úspora za první rok byla velice slušná. Přesvědčil jsem se a jsem rozhodnutý o přehození i plynu, až bude vhodná doba a smlouvy dovolí. 

– Jarek

Jako výhodu většina zákazníků uvádí ušetření až o 10 % oproti předchozímu dodavateli energie a vlídné jednání při řešení problémů. Další stížnosti, které se vyskytují jsou neoprávněné poplatky nebo penále.

Kariéra a volná místa v Comfort Energy

Comfort Energy nabízí svým zaměstnancům mnoho benefitů jako například stravenky, delší dovolenou, Multisport kartu nebo společné akce. Pravidelně obsazují volná místa v call centrech, administrativě nebo na obchodním oddělení. Pokud se chcete o zaměstnavateli dozvědět více, podívejte se na jeho hodnocení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na poříčí 1046/24, 110 00 Praha

Velikost firmy:

0 - 50 zaměstnanců

IČ:

28393538

Založení / Zapsání do OR*:

6. 5. 2008

Právní forma:

s.r.o.