Bohemia Energy - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Bohemia Energy

Údaje

Sídlo firmy:

Na Poříčí 1046,1047/24-26, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27386732

Založení / Zapsání do OR*:

12. 10. 2005

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Bohemia Energy je rychle rostoucí rodinná firma vlastněná českými majiteli. Domácnostem, firmám a institucím v Česku a na Slovensku dodává elektřinu a plyn. Za inovaci pro klienty – uzavírání smluv přes tablety – získala dvě prestižní IT ocenění. V Bohemia Energy máte šanci pracovat u 4. největšího dodavatele energií na českém trhu s více než 1,1 milionu klientů. Práce Bohemia Energy se točí také kolem podpory řady charitativních projektů zaměřených na děti. Dlouhodobě spolupracuje například s organizacemi Život dětem, Smiling Crocodile nebo Černí koně.

Historie

Společnost Bohemia Energy vstoupila na český energetický trh v roce 2005 jako alternativní dodavatel elektřiny pro malé a střední firmy. Svou kariéru Bohemia Energy rozšířila následující rok o dodávání elektřiny i do domácností a o pár let později začala působit na také v sousedním Slovensku. Od roku 2008 Bohemia Energy pak začala nabízet domácnostem a firmám i zemní plyn. Po celou dobu existence firma přichází s inovacemi a postupně se rozrůstá díky akvizicemi společností různých velikostí.

Bohemia Energy pomáhá

Bohemia Energy pomáhá a zaměřuje se nejen na velké a viditelné projekty, ale snaží se pomoc, kde se dá. Například se snaží podat pomocnou ruku i těm, pro které je třeba i malý finanční příspěvek velkou pomocí. Podporuje archeologickou expedici Národního muzea, je hlavním partnerem unikátního projektu České asociace streetwork, která pomáhá dětem a mládeži prostřednictvím internetu. Dále je dlouhodobým generálním partnerem obecně prospěšné společnosti Život dětem, která se zaměřuje na pomoc dětem trpícím velmi závažnými onemocněními, jako je dětská mozková obrna a podobné. Také pomáhá na likvidaci škod po ničivých povodních. Často také sponzuruje v různých dotacích. A do těchto projektů se můžete zapojit s námi .

Kariéra v Bohemia Energy

V Bohemia Energy se můžete těšit na přátelskou atmosféru, která vás bude motivovat a podporovat v dalším osobním rozvoji a kariérním růstu. Řada volných míst je vhodná i pro absolventy středních a vysokých škol, kteří chtějí získat první pracovní zkušenosti a rozvíjet svůj talent. Nastartovat kariéru v Bohemia Energy mohou i maminky s malými dětmi, které můžou využít zkráceného úvazku. Svým zaměstnancům společnost nabízí lákavé firemní benefity v podobě cafeterie (e-shop s benefity), stravenek, karty MultiSport nebo zaměstnanecké slevy na elektřinu a plyn. Zaujalo vás nějaké volné místo v Bohemia Energy s kancelářemi v centru Prahy? Stačí poslat jim svůj životopis a těšit se na příjemný a pohodový pohovor.

Praxe

I přes rostoucí počet zaměstnanců si v Bohemia Energy pořád drží přátelskou, rodinnou, a proto velmi neformální atmosféru. Nové pozice a pracovní příležitosti vždycky nabízí nejdřív interně, takže ve společnosti můžeš růst a posouvat se ve svém týmu i napříč celou firmou. Bohemia Energie má místa i pro absolventy bez praxe a studenty.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 21 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dobrý kolektiv, slušné výdělky bez nutnosti přesčasů + pestré benefity, firma nabízí možnosti i pro absolventy a lidi bez praxe

Negativa firmy:

zatím není co vytknout

před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

péče o zákazníky, propracovaný komunikační systém, stabilní firma i příjem, platební morálka – peníze vždy včas

Negativa firmy:

občas přesčasy

před 1 měsícem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek 5-7 let, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super kolektiv, kolegové co tu pracují už delší dobu mají řadu zkušeností, tak není problém je požádat o pomoc či radu. Prostředí práce je čisté a moderní, panuje převážně dobrá atmosféra. Hodnocení je dané a benefity pestré.

Negativa firmy:

Pracovala jsem tu šest let a nároky se stále zvyšovaly.

před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Flexibilní práce a její náplň, kolektiv, přístup zaměstnanců, benefity, teambuidingy, školení

Negativa firmy:

Stagnace platu

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (34)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Energetika Poradenství