Bohemia Energy - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Přejít do obchodu

Bohemia Energy

Bohemia Energy je rychle rostoucí rodinná firma vlastněná českými majiteli. Domácnostem, firmám a institucím v Česku a na Slovensku dodává elektřinu a plyn. Za inovaci pro klienty – uzavírání smluv přes tablety – získala dvě prestižní IT ocenění. V Bohemia Energy máte šanci pracovat u 4. největšího dodavatele energií na českém trhu s více než 1,1 milionu klientů. Práce Bohemia Energy se točí také kolem podpory řady charitativních projektů zaměřených na děti. Dlouhodobě spolupracuje například s organizacemi Život dětem, Smiling Crocodile nebo Černí koně.

Hodnocení Bohemia Energy

Přidat hodnocení
před 9 dny
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

přijata bez předchozí praxe, výživná školení, pomoc od kolegů, dobré začlenění, příjemné ohodnocení, není potřeba umět cizí jazyk

Negativa firmy:

hodně samostatné práce, která je stále rozlišná, kvůli množství zákazníků

před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Obchodní zástupce
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek 5-7 let, do roku 2021.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Získal jsem tu dobrou obchodní praxi, naučil se argumentovat a pracovat s lidmi. Bohemia energy mě za to uměla dobře ohodnotit jen motivační plán do budoucna pro mě již nebyl tak perspektivní jaký já jsem měl osobní vyhlídky a plány. Proto jsem po 5 letech odešel za jinou příležitostí. Firma dobré zázemí a to se jí upřít nedá.

Negativa firmy:

před 3 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

+ kolegiálnost + finanční ohodnocení + pracovní doba + dovolená + pracovní atmosféra + dostupnost do zaměstnání

Negativa firmy:

před 5 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Operátorka
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bohemia Energy na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2020.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Na pozici operátorky jsem u Bohemia energy byla na HPP bez pár měsíců 4 roky. Na začátku bylo celkem dost školení, pro někoho možná byly nedostačující, ale osobně jsem se z nich dozvěděla vždy to potřebné. Manažeři sice furt dohlížejí na výkony jednotlivců, umí i dost popíchnou, když to člověku nejde, na druhou stranu je třeba říct, že uměli být i tolerantní a říct co zlepšit a hlavně jak. Pracovní podmínky tu podle mě byly na úrovni.

Negativa firmy:

Přišlo mi, že jednu chvíli se tu vystřídalo hodně operátorů. Ne každý hold zvládá ustát každodenní komunikaci s lidmi v různých rozpoloženích. 

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (56)

Historie

Společnost Bohemia Energy vstoupila na český energetický trh v roce 2005 jako alternativní dodavatel elektřiny pro malé a střední firmy. Svou kariéru Bohemia Energy rozšířila následující rok o dodávání elektřiny i do domácností a o pár let později začala působit na také v sousedním Slovensku. Od roku 2008 Bohemia Energy pak začala nabízet domácnostem a firmám i zemní plyn. Po celou dobu existence firma přichází s inovacemi a postupně se rozrůstá díky akvizicemi společností různých velikostí.

Bohemia Energy pomáhá

Bohemia Energy pomáhá a zaměřuje se nejen na velké a viditelné projekty, ale snaží se pomoc, kde se dá. Například se snaží podat pomocnou ruku i těm, pro které je třeba i malý finanční příspěvek velkou pomocí. Podporuje archeologickou expedici Národního muzea, je hlavním partnerem unikátního projektu České asociace streetwork, která pomáhá dětem a mládeži prostřednictvím internetu. Dále je dlouhodobým generálním partnerem obecně prospěšné společnosti Život dětem, která se zaměřuje na pomoc dětem trpícím velmi závažnými onemocněními, jako je dětská mozková obrna a podobné. Také pomáhá na likvidaci škod po ničivých povodních. Často také sponzuruje v různých dotacích. A do těchto projektů se můžete zapojit s námi .

Kariéra v Bohemia Energy

V Bohemia Energy se můžete těšit na přátelskou atmosféru, která vás bude motivovat a podporovat v dalším osobním rozvoji a kariérním růstu. Řada volných míst je vhodná i pro absolventy středních a vysokých škol, kteří chtějí získat první pracovní zkušenosti a rozvíjet svůj talent. Nastartovat kariéru v Bohemia Energy mohou i maminky s malými dětmi, které můžou využít zkráceného úvazku. Svým zaměstnancům společnost nabízí lákavé firemní benefity v podobě cafeterie (e-shop s benefity), stravenek, karty MultiSport nebo zaměstnanecké slevy na elektřinu a plyn. Zaujalo vás nějaké volné místo v Bohemia Energy s kancelářemi v centru Prahy? Stačí poslat jim svůj životopis a těšit se na příjemný a pohodový pohovor.

Praxe

I přes rostoucí počet zaměstnanců si v Bohemia Energy pořád drží přátelskou, rodinnou, a proto velmi neformální atmosféru. Nové pozice a pracovní příležitosti vždycky nabízí nejdřív interně, takže ve společnosti můžeš růst a posouvat se ve svém týmu i napříč celou firmou. Bohemia Energie má místa i pro absolventy bez praxe a studenty.

Bohemia Energy pobočky

Sídlo společnosti se nachází na adrese Na Poříčí 24-26, Praha 1, 110 00. Na stejně adrese se nachází i naše zákaznické centrum. Provozní doba je od pondělí do čtvrtka od 8 do 17 hodin. V pátek nás zde můžete navštívit mezi 8 a 13:30.

Bohemia Energy kontakt

Mimo osobní návštěvy nás můžete kontaktovat skrze naši infolinku. Zákaznická péče funguje na číslech 800 025 025 a 222 70 08 08. Provozní doba linek je během pracovních dní od 7:30 do 19:30 hodin. O víkendech se k nám můžete dovolat mezi 9:00 a 17:30. Pokud se k nám nedovoláte, můžete na našich webových stránkách zažádat o zpětné zavolání.

Kromě infolinky provozujeme prodejní linku, která je na čísle 844 10 10 10. V provozu je v pracovních dnech od 8 do 19 hodiny.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Poříčí 1046,1047/24-26, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27386732

Založení / Zapsání do OR*:

12. 10. 2005

Právní forma:

s.r.o.