ČEPS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

ČEPS

Česká energetická přenosová soustava, zkráceně ČEPS, zprostředkovává a zajišťuje na území České republiky nejen provoz a přenos elektrické energie z místa výroby na místo spotřeby, ale také rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny, údržbu a rozvoj přenosové soustavy nebo přispívají k rozvoji trhu s elektřinou. ČEPS je také mateřskou firmou společnosti ČEPS Invest, jejíž hlavní činností je zajištění technického a projektovaného řešení staveb, komplexní inženýrské služby aj. V současné době je vlastníkem firmy ČEPS Ministerstvo průmyslu a obchodu a volné místo v ČEPS obsadilo už přes 500 odborných pracovníků.

Hodnocení ČEPS

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ČEPS na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

9:00-14:00 pracovní doba takže když přijdete v 6:00 můžete ve 14:00 bouchnout dveřmi

Negativa firmy:

Komunikace není jak v oddělení, tak mezi ostatními odděleními. Minimální zaučení, a často si člověk musí oběhnout X lidí, aby vůbec něco zjistil. Málo práce, to co v jiné firmě udělá jeden člověk, v čepsu dělají minimálně dva. Práce není vhodná pro mladé a kreativní, kteří se chtějí posouvat dál. Dobré peníze nejsou všechno. Náročné jsou i změny ve vedení firmy. Tlak působí i na řadové zaměstnance. Klasické,,píchačky",pracovní povinná doba sice od 9-14:00, ale home office schvalují minimálně 3lidé, to není moc flexibilní na dnešní poměry. Obědy za 17,- a 35,- z počátku je každý nadšený ale postupem času si ani z 6ti jídel nevyberete, anebo máte prostě občas určitě potíže no..

Doporučení pro management firmy:

Vyměnit management, ale celý!

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ČEPS na plný úvazek, do roku 2016.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dynamika - člověk chodil domů s čistou hlavou pracovní doba pevná byla do dvou hodin, což bylo super využít hlavně v pátek spoustu odborníků a expertů v oblasti energetiky

Negativa firmy:

politicky dosazovaní zaměstnanci na všechno papír firma byla prošpikovaná kamarády, příbuznými, milenkami od vedení firma se nechovala hospodárně

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Podnik ČEPS u nás vznikal v 50. letech minulého století, ale až v roce 1998 byla ze společnosti ČEZ oddělena výroba, přenos a distribuce elektrické energie, jež nesla název ČEPS. Česká energetická přenosová soustava během následujících let přešla na samostatnou činnost a přestěhovala se do sídla v Praze 10, odkud dodnes vedou hlavní dispečink a záložní mají v Ostravě. Práce ČEPS se točí také kolem spolupráce se sousedními státy a jejími provozovateli přenosových soustav a je i členem asociace ENTSO-E, což je síť provozovatelů elektroenergetických přenosových soustav v Evropě.

Kariéra v ČEPS

Společnost ČEPS se může pyšnit oceněním TOP Zaměstnavatel roku 2017. Nabídku volných míst ČEPS neustále aktualizuje a poskytuje práci odborníkům do různých oddělení. Šanci budovat kariéru ČEPS umožňuje také studentům a absolventům, kteří tak mohou získat nejen odbornou praxi. Na zaměstnance ČEPS čeká příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělání a zajímavé firemní benefity. Pro práci v ČEPS je důležité zmínit v životopisu velmi dobré komunikační dovednosti, znalost práce s PC, flexibilitu, pečlivost, znalost anglického jazyka a praxe na obdobné pozici je vítaným bodem. Podívejte se na nabídku volných míst a získejte práci snů ve společnosti ČEPS.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Elektrárenská 774/2, 101 52 Praha 10

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25702556

Založení / Zapsání do OR*:

16. 10. 1998

Právní forma:

a.s.