NET4GAS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

NET4GAS

Společnost NET4GAS kariéru založila nejen na mezinárodní přepravě zemního plynu skrz Českou republiku, ale také na distribuci zemního plynu na českém území a své přepravní služby NET4GAS zajišťuje zákazníkům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. V současné době NET4GAS spravuje více než 3.800 kilometrů plynovodů a provozuje tři hraniční předávací stanice v Brandově, Hoře Sv. Kateřiny a v Lanžhotě, které měří a regulují množství plynu, čtyři kompresní stanice v Břeclavi, Kralicích nad Oslavou, Kouřimi a ve Veselí nad Lužnicí, kde zvyšují tlak plynu a kolem stovky vnitrostátních předávací stanic. NET4GAS se navíc snaží o rozvoj ochrany životního prostředí a patří k největším dárcům, jež podporuje projekt Blíž přírodě.

Hodnocení NET4GAS

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

V 60. letech minulého století uvedli do provozu první plynovod, který pojmenovali Bratrství, čímž začala distribuce zemního plynu z Ruska do tehdejšího Československa. V 70. letech byl založen státní podnik Tranzitní plynovod Praha, který se stal provozovatelem tranzitní soustavy ruského plynu do střední a západní Evropy. V roce 2001 společnost Tranzitní plynovod Praha získala firma RWE Gas, jež nakonec oddělila své činnosti, aby se odlišili od mateřské skupiny RWE a začala vystupovat pod názvem NET4GAS. Od roku 2013 práce NET4GAS spadá pod konsorciu společností Allianz Capital Partners a Borealis Infrastructure.

Kariéra v NET4GAS

Volná místa NET4GAS nabízí uchazečům z různých oborů a dokonce zaměstnává handicapované. Možnost nastartovat kariéru v NET4GAS poskytují také absolventům, kteří chtějí rozvíjet svůj talent nebo spolupracují se studenty, jimž nabízejí tzv. Internship program či možnost pracovat na závěrečné práci přímo u nich v podniku. Na nově obsazená volná místa čeká po nástupu adaptační plán, který usnadňuje proces seznamování se s firmou. Pro své zaměstnance si NET4GAS připravila lákavé benefity, jako jsou stravenky, příspěvky na volný čas, podporu rodin s malými dětmi nebo slevy u vybraných společností a navíc nabízí i podporu dalšího vzdělání, jež je jen krůčkem ke kariérnímu růstu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/8, 140 21 Praha - Nusle

Velikost firmy:

500-1000 zaměstnanců

IČ:

27260364

Založení / Zapsání do OR*:

29. 6. 2005

Právní forma:

s.r.o.