Johnson Controls - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Johnson Controls

Kariéra v Johnson Controls buduje stabilní pozice po celém světě, protože firma pracuje na výstavbě inteligentních budov. Mezi hlavní služby" nabízené širokému portfoliu zákazníků patří řešení pro integrovanou infrastrukturu a generační dopravní systémy. Díky tomu je život lepší, jednodušší a kvalitnější.

Hodnocení Johnson Controls

Přidat hodnocení
před 6,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Johnson Controls na plný úvazek, do roku 2013.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Veškeré procesy jsou pečlivě propracované, dbá se na efektivitu a kvalitu výsledného výrobku. Firemní benefity (které ale nikdo moc nevyužije) a v dnešní době jsou již víceméně standardem. Výplaty byly vždy včas a příplatky byly nadstandardní.

Negativa firmy:

Nemožnost vzít si dovolenou/volno, ani kvůli dítěti na JIP či kvůli závažným zdravotním potížím - nemocenská totiž způsobí, že přijdete o veškeré benefity a poslechnete si mnoho nemístných narážek. Nucení nedodržování ergonomických postupů práce a tím pádem zvýšená zátěž zdraví zaměstnanců (dodnes mám zdravotní potíže, někteří mí bývalí kolegové dokonce i psychické). Nadřízení by potřebovali kurz asertivity - sprostá slova jsou na denním pořádku. Šikana na pracovišti, na které se mnohdy podílejí i vedoucí pracovníci. Práce přesčas (i 6 dní v týdnu při 12 hodinových směnách) a i přesto nutnost mít dostatek hodin v banku. Snad je dnes situace o něco lepší.

Doporučení pro management firmy:

Doporučila bych managementu, aby více brali v potaz lidskou stránku a nevyužívali lidi, jako hloupé stroje - více pečovat o zdraví a bezpečí zaměstnanců. Kurz asertivity pro každého předáka a mistra. Více si hlídat morálku na pracovišti a brát si pravidelně od zaměstnanců feedback k situaci na pracovišti. Na vedoucí pozice vybírat vhodnější kandidáty z hlediska schopností.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost odstartovala kariéru v roce 1885 a aktuálně disponuje 2 000 pobočkami po celém světě. Práci v Johnson Controls našlo již více než 120 000 zaměstnanců, pro něž jsou závazné hlavní pilíře společnosti. V roce 2015 firma otevřela továrnu na výrobu autosedaček, tím nabídla více volných míst. Od počátku jsou klíčové práce v Johnson Controls spojovány s integritou, udržitelností, týmovou prací a orientací na budoucnost. Díky tomu jsou neustále zdokonalovány pracovní procesy a firma Johnson Controls může expandovat a růst, čímž otevírá možnosti pro nové práce dalším zaměstnancům. Firma se dohodla na prodeji výroby automobilových interiérů.

Kariéra v Johnson Controls

Kariéra v Johnson Controls je určena všem zájemcům o stabilní a různorodou práci na významných projektech. Spolehliví uchazeči s týmovým duchem budou nadšeni, že jsou volná místa v Johnson Controls vypisována průběžně a vhodná pro absolventy i odborníky s letitou praxí.

Špičková společnost Johnson Controls slibuje volná místa na zajímavých pozicích s možností profesního růstu i získání odměn v podobě štědrých zaměstnaneckých benefitů. Osobní rozvoj" umožňuje zaměstnancům budovat kariéru u Johnson Controls tak, aby se tato firma stala dlouhodobým, stabilním a kvalitním zaměstnavatelem. Zaměstnanci chválí především detailně propracované a nastavené systémy a vysoký důraz kladený na prémiovou jakost nabízeného zboží a služeb. Včasné výplaty, nadstandardní benefity a placené přesčasy jsou u tohoto zaměstnavatele samozřejmostí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 11 - Chodov

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

43871143

Založení / Zapsání do OR*:

13. 2. 1992

Právní forma:

s.r.o.