Pražská teplárenská - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Pražská teplárenská

Pražská teplárenská je jednou z největších teplárenských společností v České republice, zabývá se výrobou, rozvodem a prodejem tepelné a elektrické energie. Soustředí se především na dodávku tepla do hlavního města Prahy a jejího okolí. Teplo dodává více jak 220 000 domácnostem, průmyslovým podnikům, stovkám školským a zdravotnickým zřízením, administrativním a dalším objektům. Díky tomu nabízí stále volná místa. Svou kariéru u Pražské teplárenské buduje 504 zaměstnanců s úkolem zajištění kvalitních a profesionálních služeb.

Hodnocení Pražská teplárenská

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Akciová společnost Pražská teplárenská vznikla v roce 1992, avšak počátky vzniku teplárenských společností transformující se v Pražskou teplárenskou sahají až do roku 1897, kdy dochází k elektrizaci Prahy. V průběhu let dochází k rychlé modernizaci techniky, nahrazování strojů novými vynálezy a prací na rozšiřování elektráren. V druhé polovině 20. století se začíná nahrazovat težký topný olej používaný jako palivo ekologičtějším zemním plynem.

V roce 1995 dochází k fúzi elektráren, tepláren a menších výtopen a utváří se tak jednotná teplárenská soustava zásobující Prahu. Postupem let se připojují do soustavy i zbylé pražské elektrárny a rozšiřuje se tak pokrytí Pražské teplárenské. Aktuální vizí společnosti je stát se díky tvrdé práci spolehlivou, respektovanou, ekologicky smýšlející a vyhledávanou společností dodávající energie. Zatím se jí vizi plnit daří, i díky navyšování svých zisků.

Kariéra v Pražské teplárenské

Chcete patřit do významné společnosti, kde Vaši práci řádně ocení? V Pražské teplárenské se snaží zaměstnávat ty nejlepší odborníky a snaží si je udržet nadstandartním systémem zaměstnaneckých výhod. Mezi ty největší výhody práce v Pražské teplárenské patří týden dovolené navíc, příspěvky na stravování, připojištění, nadstandartní péče o zdraví, podpora sportovních aktivit, společenské a sportovní akce pro zaměstnance a jejich rodiny a navíc podpora růstu v kariéře i osobní rozvoj.

Pokud chcete začít budovat kariéru právě v Pražské teplárenské, podívejte se jaká volná místa nabízí a vyberte si to své. Nejčastěji se jedná o strojníky EZ elektra a operátory kotlů a zařízení. U strojníků společnost požaduje znalost vyhlášky 50 § 6, vyučení v oboru, zdravotní způsobilost, samostatnost, zodpovědnost a řidičský průkaz skupiny B. Společnost oceňuje u svých zaměstnanců dobrou orientaci v MS Office a MS Excel, proto je dobré si zlepšit své dovednosti práce na PC ještě před pohovorem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

45273600

Založení / Zapsání do OR*:

1. 5. 1992

Právní forma:

a.s.