E.ON Česká republika - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače, notebooky a další

E.ON Česká republika

E.ON je holdingová společnost se sídlem v Essenu, je jedním z předních světových energetických společností se silným postavením na trhu v Evropě.

Hodnocení E.ON Česká republika

Přidat hodnocení
před 6 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti E.ON Česká republika na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Nadnárodní korporát Energetika Možnost profesního rustu

Negativa firmy:

Platy

před 6,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti E.ON Česká republika na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jistota pracovního místa, firma dbá na kvalitní vybavení pro zaměstnance, fajn kolegové, bezproblémové čerpání benefitů, výplata vždy včas na účtě.

Negativa firmy:

Zkostnatělost firmy, přespříliš byrokracie, spousta zbytečných "vedoucích", neochota naslouchat problémům a řešit je, nepříliš atraktivní finanční ohodnocení, hodně slibů- méně splněných slibů, intriky ze strany nejvyššího vedení- které netuší nic o vaší práci, hodně práce a malá míra volného času- často není ani čas na oběd, firma si svých zaměstnanců- hlavně těch zkušených, kteří jsou u firmy třeba i desítky let příliš neváží a bere je spíše jen jako číslo v tabulce.

Doporučení pro management firmy:

Více naslouchat podřízeným, neslibovat to co nechci splnit a hlavně nelhat- na každou lež se totiž přijde, více si vážit zaměstnanců, kteří měli pochopení, když na tom byla firma špatně a hlavně jejich práce.

před 7 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti E.ON Česká republika na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

individuální přístup, dobré mzdové ohodnocení, příjemné firemní prostředí

Negativa firmy:

před 7 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti E.ON Česká republika na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Stabilita, zajimavy obor, moznost profesniho rustu, super benefity, prijemny kolektiv a prostredi, zamereni na spokojenost zakaznika, firemni akce. Jsem rada, ze tu mohu pracovat.

Negativa firmy:

Rozdily v tarifnich tridach, napr. sekretarka ma vyssi platovou tridu nez operator zakaznicke linky. Zamereni na cisla, napr. pocet vyrizenych pozadavku dulezitejsi nez to, aby nebyli zamestnanci pod takovym tlakem a ve stresu (jen nektere utvary ve firme). Firma jeste neprisla na to, ze pohodovy a spokojeny zamestnanec = pohodovy a spokojeny zakaznik.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (7)

Historie společnosti E.ON

Firma vznikla sloučením dvou významných německých energetických firem VEBA a VIAG v roce 2000 a předmětem jejího podnikání je hlavně prodej elektřiny (výroba, distribuce) a zemního plynu.

E.ON podniká zejména v Německu, ale mimo jiné také ve Velké Británii, Švédsku, zemích Beneluxu, Itálii, Česku, Slovensku, Rumunsku a Maďarsku. V České republice podniká prostřednictvím společností E.ON Energie, a.s., E.ON Distribuce, a.s. a E.ON Česká republika s.r.o.

E.ON Česká republika

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působí už od roku 1998. Dodává elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobuje více než 220.000 lidí především v jižních Čechách a na jižní Moravě.

E.ON má na starosti obchodování s elektrickou energií a plynem na českém trhu. Mezi jeho další činnosti patří také výroba elektrické a tepelné energie v České republice. Koordinuje a řídí aktivity celé skupiny v těchto oblastech tak, aby získal stabilní vedoucí postavení na českém energetickém trhu.

E.ON kontakt a pobočky

E.ON spravuje celkem 30 obchodních míst v ČR, na kterých vám speciálně vyškolení obchodní zástupci poradí s produkty. Pokud vám nevyhovuje dostupnost nebo otvírací doba pobočky, obchodní zástupci se s vámi rádi setkají přímo u vás doma nebo na vašem oblíbeném místě.

Další možností kontaktu je zákaznická linka 800 77 33 22, která je tu pro vás zdarma ve všední dny od 7 do 20 hodin.

E.ON 24 (Energie 24)

Energie 24 je zákaznický portál společnosti, který zjednodušuje přístup k informacím, týkajících se služeb, které od E. ON odebíráte. Je to praktický nástroj pro sledování historie spotřeby, smluv, informací o měřících přístrojích atp. Prostřednictvím Energie 24 můžete také aktualizovat osobní údaje, výši záloh či způsob plateb nebo požádat o změnu produktu. A nově má E.ON dokonce i mobilní aplikaci!

E.ON kariéra

Pokud máte vizi kariéry ve firmě, ve které se nemusíte bát o svou budoucnost, E.ON je pro vás to pravé. Práce v E.ON znamená dlouhodobé zaměstnání s jistotou pravidelného a férového výdělku. Klíčové hodnoty jsou podle E.ON možnost dalšího rozvoje a příjemná atmosféra. Z benefitů můžeme uvést 5 týdnů dovolené, mateřskou školu, příspěvek na stravu, 13. plat a rozvojové a vzdělávací kurzy.

E.ON volná místa - České Budějovice, Brno i další města

E.ON dlouhodobě poptává kolem šesti desítek zaměstnanců v nejrozličnějších oborech. Administrativa, IT, obchod, technika či ekonomika. Zní něco z toho jako váš obor? Potom rozhodně neotálejte a dejte to E.ON vědět. Dobrá zpráva je, že E.ON nabízí spoustu volných pozic i pro absolventy, můžete tedy zkusit štěstí i pokud jste bez praxe.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

F. A. Gerstnera 2151/6, 370 01 České Budějovice

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25733591

Založení / Zapsání do OR*:

2. 2. 1999

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.eon.cz

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Energetika Elektronika Elektrotechnika