Energetický a průmyslový holding - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Energetický a průmyslový holding

Společnost Energetický a průmyslový holding funguje jako energetická skupina, která svou práci vykonává ze svého sídla v Praze. V současnosti má v Energetickém a průmyslovém holdingu práci téměř 11.000 zaměstnanců. Energetický a průmyslový holding se zabývá těžbou hnědého uhlí, distribucí, zpracováním a skladováním zemního plynu, výrobou tepla a elektřiny a následnou distribucí. Většinovým vlastníkem je český právník a podnikatel Daniel Křetínský, dlouhodobě řazený mezi nejbohatší Čechy. Skupina EPH obsahuje více jak 50 společností nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu, Itálii, Velké Británii a Maďarsku. Ve firmách patřících do skupiny EPH si tvoří svou kariéru bezmála 25.000 zaměstnanců. Pokud jste člověk komunikativní s dobrými prezentačními schopnosti, můžete zaplnit ty volná místa, která společnost právě poptává.

Hodnocení Energetický a průmyslový holding

Přidat hodnocení

Historie firmy

Společnost Energetický a průmyslový holding má poměrně krátkou tradici, vznikla totiž roku 2009 pod skupinou J&T a PPF a zaplnila tak volné místo jako platforma pro investování v energetice. Tým manažerů se ale začal formovat již v roce 2001 pod vedením Daniela Křetínského. V roce 2013 došlo k prodeji podílu PPF a v roce 2016 k reorganizaci společnosti, přičemž finální prací byl vznik vznik 2 hlavních pilířů EPH - EP Infrastructure, EP Power Europe. Na začátku roku 2017 byly dokončeny transakce změny majetkové struktury. V současné době se jedná o firmu s obratem 123,5 mld. Kč a čtvrtou nejvýznamnější společnost v žebříčku Czech Top 100.

Kariéra v Energetický a průmyslový holding

Práci v Energetický a průmyslový holding v současné době nachází téměř 25.000 zaměstnanců v několika zemích. Kariéra u Energetický a průmyslový holding se pohybuje zejména v oblastech fúze a akvizice, finance, finanční analýzy a modelování, oceňování, financování a kapitálové trhy. Volná místa jsou vhodná i pro absolventy nebo studenty z posledních ročníků studia a perfektní pro začátek budování své kariéry.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pařížská 130/26, 110 00 Praha - Josefov

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

28356250

Založení / Zapsání do OR*:

10. 8. 2009

Právní forma:

a.s.