ARMEX GROUP - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

ARMEX GROUP

ARMEX GROUP je velká společnost obchodující s pohonnými hmotami. Obrovský petrochemický koncern, který patří mezi 30 největších českých firem, má roční tržby přes 21 miliard Kč. Skupina Armex vlastní investiční společnost Armex Global a do řad dceřiných společností patří Armex Holding (majoritní společník), Armex Oil, Armex Energy, Armex Invest, Armex Technologies (nejmladší člen); do skupiny Armex dále patří Transcargo a Dracar CZ.

Hodnocení ARMEX GROUP

Přidat hodnocení

Historie firmy

Minulost firmy se píše od roku 1991, kdy byla skupina ARMEX založena podnikateli, pány Antonínem Hlavsou a Hynkem Saganem, který se v roce 2015 díky poctivé a tvrdé práci dostal mezi 3 nejlepší podnikatele v energetickém oboru. Skupina ARMEX se z počátku věnovala prodeji armatur. Zanedlouho ovšem změnila svůj obor a až dodnes se primárně věnuje prodeji pohonných hmot. Po 2 letech od založení získala skupina ARMEX majoritu u Stavebního podniku Děčín. Od roku 1999 začaly postupně vznikat všechny dceřiné společnosti skupiny ARMEX - jako první vznikl Armex Oil, největší a také nejziskovější dceřiná společnost ARMEXu. Poslední dceřiná společnost skupiny vznikla v roce 2016 - Armex Technologies, která se zabývá ekonomickou a technologickou podporou při vytváření nových technologií.

ARMEX GROUP kariéra

Práce ve skupině ARMEX vám zajistí zázemí prosperující, velké, české společnosti, která nabízí benefity formou firemního notebooku, telefonu nebo jiných prostředků. Při vstupu do zaměstnání na vás čeká zahajovací školení, dále možnost profesního i osobního růstu nebo také 5 týdnů dovolené. Zkuste se podívat na volná pracovní místav AMREX GROUP a vyberte si vhodnou pozici, ve které se bude vaše kariéra posouvat kupředu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín

IČ:

05735025

Založení / Zapsání do OR*:

24. 1. 2017

Právní forma:

s.r.o.