Českomoravská záruční a rozvojová banka - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Českomoravská záruční a rozvojová banka

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) je rozvojová banka České republiky. Hlavním úkolem Českomoravské záruční a rozvojové banky je podpora malého a středního podnikání, například pomocí záruk a zvýhodněných úvěrů. Funguje jako nástroj pro realizaci vládních programů. Do její činnosti spadá i podpora bydlení a financování vybraných oblastí infrastruktury a nabízí pomoc při rozvoji krajů, měst a obcí. Pole působnosti a práce Českomoravské záruční a rozvojové banky je tak velice různorodá. Kariéru v Českomoravské záruční a rozvojové bance lze budovat v sídle v Praze a na pobočkách v Brně, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Hodnocení Českomoravská záruční a rozvojová banka

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) byla založena v roce 1992. Má jediného akcionáře, kterým je Česká republika zastoupená Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem financí a Ministerstvem pro místní rozvoj. Práce Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) je řízena pětičlenným představenstvem a devítičlennou dozorčí radou. Volná místa v Českomoravské záruční a rozvojové bance (ČMZRB) je možno najít například v sídle společnosti, které je v Praze na Jeruzalémské ulici. Cílem banky je přispět a podílet se na podpoře hospodářského a sociálního rozvoje České republiky prostřednictvím poskytování zvýhodněných finančních produktů, zejména v oblastech malého a středního podnikání, rozvoje infrastruktury a v dalších sektorech ekonomiky. Práci v pěti pobočkách Českomoravské záruční a rozvojové banky našlo přes 200 zaměstnanců. Auditorem banky je společnost KPMG Česká republika s.r.o.. V následujících letech čeká Českomoravskou záruční a rozvojovou banku (ČMZRB) transformace na národní rozvojovou banku.

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) kariéra

Chcete v práci jistotu a zázemí stabilní společnosti? Zvažte kariéru u Českomoravské záruční a rozvojové banky. Volná místa v Českomoravské záruční a rozvojové bance naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Práci v Českomoravské záruční a rozvojové bance má 209 zaměstnanců. Svým pracovníkům Českomoravská záruční a rozvojová banka nabízí prostředí moderní rozvojové banky, možnost učit se od zkušených zaměstnanců, další vzdělávání jako jazykové kurzy a různá školení související s pracovní náplní. Dalšími výhodami kariéry v Českomoravské záruční a rozvojové bance jsou například časová flexibilita a zkrácená pracovní doba 37,5 hodin týdně, sick days, přispěvky na stravování, životní pojištění a penzijní připojištění, cafeteria systém, firemní akce a večírky a další zaměstnanecké benefity. Českomoravská záruční a rozvojová banka volná místa nejčastěji nabízí pro pozice bankovních specialistů a poradců, práci ale nabízí i právníkům a hledá zaměstnance například i do administrativy a na další volné pozice. Zaujala-li vás Českomoravská záruční a rozvojová banka, prohlédněte si volná pracovní místa a začněte svou kariéru v Českomoravské záruční a rozvojové bance.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nové Město, Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

44848943

Založení / Zapsání do OR*:

30. 12. 1991

Právní forma:

a.s.