KPMG

Kde nás najdeš?

V kancelářích v Praze na Florenci sídlíme už řadu let. Nájemní smlouva nám skončila v roce 2017 a my se rozhodovali, zda se přestěhovat do nového nebo budovu zrekonstruovat. Karlín je v centru dění a my ho milujeme, zastávka Florenc je snadno dostupná a k tomu v naší budově sídlíme jen my. Rozhodli jsme se zůstat a kanceláře zrekonstruovat dle našich potřeb a představ.

„V KPMG mám nejradši náš skvělý kolektiv a fakt, že máme spoustu různých klientů. Díky tomu je náplň mé práce rozmanitá a každý den trochu jiná. Navíc se jako hrdý ambasador naší firemní kultury často vydávám na různé veletrhy a psala jsem firemní blog, což mě opravdu bavilo.“ Tereza Králová, Tax Consultant
„Na práci v KPMG mám ráda to, že se díky různorodosti našich klientů neustále učím něco nového a vidím, jak se posouvám vpřed. Začala jsem zde pracovat jako čerstvý absolvent vysoké školy a za pár měsíců tady jsem se naučila daleko víc než za dobu studia na vysoké škole.“ Lucie Dimtová Accounting/Payroll Consultant

A to jsme my!

Po necelém roku rekonstruování máme nové, krásné, svěží, designové kanceláře s moderním vybavením i úžasným výhledem. V každém patře najdeš vybavenou kuchyňku a útulný hub, kde můžeš pohovořit s kolegy nebo si dát oběd či kafe a odpočinout si. Když je třeba být zrovna v kanceláři, sedíme v open spacu, ale potřebuješ-li se soustředit, zavřeš se do focus roomu. Třešničkou na dortu je pak naše VIP klientská zóna s barem a velká terasa, ze které máme celou Prahu jako na dlani. Pořádáme tu různé akce (například welcome party pro nováčky), nebo sem chodíváme obědvat či cvičit jógu.

Uč se od profesionálů

Troufáme si říct, že u nás dostaneš tu nejlepší školu – do života i kariéry. Náš kolektiv tvoří mladí i zkušení kolegové, avšak všichni profíci, kteří jsou připraveni ti předat všechno, co umí. Hned od začátku svého působení u nás se dostaneš k různorodé a zajímavé práci – poznáš nejrůznější firmy, od rodinných až po ty největší, a to v Čechách i v zahraničí. Spoustu se toho naučíš na rozmanitých projektech a poznáš množství chytrých, inspirativních a zároveň pohodových lidí.

U nás vládne pohodová atmosféra

Z našich pravidelných průzkumů navíc víme, že si u nás lidé nejvíce váží právě rodinné a otevřené atmosféry. Proto se většina našich kolegů a kolegyň vídá i po práci. Organizujeme ale také řadu oficiálních firemních akcí, ať už jsou to různé týmové „ofsajty“ nebo vánoční večírek.

Poznej nás blíž

Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností, které svým klientům poskytují služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva.

Našimi zákazníky jsou stovky firem z celé řady odvětví, zejména však z finančního, energetického a nemovitostního sektoru. Sledujeme a reagujeme na nejnovější trendy, nabízíme komplexní a inovativní řešení a neustále se vyvíjíme a vylepšujeme kvalitu naší práce. Proto v nás klienti vkládají důvěru, na které budujeme dlouhodobé vztahy.

Pokud tě zajímá, v jakých odděleních s námi můžeš vyrůst, mrkni se na náš web www.vyrostlijsme.cz.

Odměnu si můžeš vybrat

Kromě finančního ohodnocení u nás získáš především znalosti, zkušenosti a kontakty, které ti otevřou dveře k úspěšné kariéře a které už ti nikdo nikdy nevezme. Mezi nejoblíbenější firemní benefity patří systém Kafeterie. V rámci něj si můžeš vybrat, za co vyměníš své body. Někdo jede na dovolenou, nebo chodí na koncerty a někdo se zase věnuje svému osobnímu rozvoji. Je to jen na tobě. Samozřejmostí jsou různá školení a kurzy, společné týmové a firemní akce, příjemné pracovní prostředí ve zbrusu nových kancelářích, firemní notebook a mnoho dalšího.

Výběrko krok za krokem

V jednotlivých odděleních se může výběrko trochu lišit, ale obecně má tři fáze. Pokud se přihlásíš a pošleš nám svůj životopis a motivační dopis, nejprve tě čekají on-line testy, které můžeš vyplnit z domova. V nich prověříme tvoji angličtinu a  logicko-analytické myšlení. Pokud je úspěšně zvládneš, bude tě čekat tzv. Den D. Je to setkání KPMG s tebou i ostatními kandidáty, na kterém zjistíme vzájemná očekávání, seznámíme se a vyzkoušíme si pár případovek. A když to dobře dopadne, ještě ten samý nebo následující den tě čeká rozhovor s manažerem nebo partnerem daného oddělení. Během výběrka buď hlavně sám/sama sebou, ptej se na to, co tě zajímá, buď připravený/á a přijdi včas.

Fotogalerie

Práce v KPMG
Práce v KPMG
analyst v KPMG
Práce v KPMG
Kolektiv KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 dnem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti KPMG na zkrácený úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

po návratu z mateřské dovolené mi umožnili zkrácený úvazek. Vše záleželo na mě, tak abych stíhala práci i rodinu. Na všem je možné se domluvit. Skvělí kolegové. Nově zrekontruované kanceláře. Profesionální jednání. Kafeterie.

Negativa firmy:

žádná mě nenapadají

před 9 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KPMG na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Rozvíjí se, dává příležitost mladým lidem

Negativa firmy:

Korporátní image

před 9 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Brno
Pracuji ve společnosti KPMG na zkrácený úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

před 23 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti KPMG na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity Mladí lidé Pěkné prostředí Známá značka Možnost vzdělávání

Negativa firmy:

Minimální využití cizých jazyků Občasné přesčasy (které jsou ale placeny nebo nahrazovány volnem)

Zobrazit všechna hodnocení (19)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Služby Právo a legislativa Poradenství