KPMG

Kde nás najdeš?

V kancelářích v Praze na Florenci sídlíme už řadu let. Nájemní smlouva nám skončila v roce 2017 a my se rozhodovali, zda se přestěhovat do nového nebo budovu zrekonstruovat. Karlín je v centru dění a my ho milujeme, zastávka Florenc je snadno dostupná a k tomu v naší budově sídlíme jen my. Rozhodli jsme se zůstat a kanceláře zrekonstruovat dle našich potřeb a představ.

„V KPMG mám nejradši náš skvělý kolektiv a fakt, že máme spoustu různých klientů. Díky tomu je náplň mé práce rozmanitá a každý den trochu jiná. Navíc se jako hrdý ambasador naší firemní kultury často vydávám na různé veletrhy a psala jsem firemní blog, což mě opravdu bavilo.“ Tereza Králová, Tax Consultant
„Na práci v KPMG mám ráda to, že se díky různorodosti našich klientů neustále učím něco nového a vidím, jak se posouvám vpřed. Začala jsem zde pracovat jako čerstvý absolvent vysoké školy a za pár měsíců tady jsem se naučila daleko víc než za dobu studia na vysoké škole.“ Lucie Dimtová Accounting/Payroll Consultant

A to jsme my!

Po necelém roku rekonstruování máme nové, krásné, svěží, designové kanceláře s moderním vybavením i úžasným výhledem. V každém patře najdeš vybavenou kuchyňku a útulný hub, kde můžeš pohovořit s kolegy nebo si dát oběd či kafe a odpočinout si. Když je třeba být zrovna v kanceláři, sedíme v open spacu, ale potřebuješ-li se soustředit, zavřeš se do focus roomu. Třešničkou na dortu je pak naše VIP klientská zóna s barem a velká terasa, ze které máme celou Prahu jako na dlani. Pořádáme tu různé akce (například welcome party pro nováčky), nebo sem chodíváme obědvat či cvičit jógu.

Uč se od profesionálů

Troufáme si říct, že u nás dostaneš tu nejlepší školu – do života i kariéry. Náš kolektiv tvoří mladí i zkušení kolegové, avšak všichni profíci, kteří jsou připraveni ti předat všechno, co umí. Hned od začátku svého působení u nás se dostaneš k různorodé a zajímavé práci – poznáš nejrůznější firmy, od rodinných až po ty největší, a to v Čechách i v zahraničí. Spoustu se toho naučíš na rozmanitých projektech a poznáš množství chytrých, inspirativních a zároveň pohodových lidí.

U nás vládne pohodová atmosféra

Z našich pravidelných průzkumů navíc víme, že si u nás lidé nejvíce váží právě rodinné a otevřené atmosféry. Proto se většina našich kolegů a kolegyň vídá i po práci. Organizujeme ale také řadu oficiálních firemních akcí, ať už jsou to různé týmové „ofsajty“ nebo vánoční večírek.

Poznej nás blíž

Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností, které svým klientům poskytují služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva.

Našimi zákazníky jsou stovky firem z celé řady odvětví, zejména však z finančního, energetického a nemovitostního sektoru. Sledujeme a reagujeme na nejnovější trendy, nabízíme komplexní a inovativní řešení a neustále se vyvíjíme a vylepšujeme kvalitu naší práce. Proto v nás klienti vkládají důvěru, na které budujeme dlouhodobé vztahy.

Pokud tě zajímá, v jakých odděleních s námi můžeš vyrůst, mrkni se na náš web www.vyrostlijsme.cz.

Odměnu si můžeš vybrat

Kromě finančního ohodnocení u nás získáš především znalosti, zkušenosti a kontakty, které ti otevřou dveře k úspěšné kariéře a které už ti nikdo nikdy nevezme. Mezi nejoblíbenější firemní benefity patří systém Kafeterie. V rámci něj si můžeš vybrat, za co vyměníš své body. Někdo jede na dovolenou, nebo chodí na koncerty a někdo se zase věnuje svému osobnímu rozvoji. Je to jen na tobě. Samozřejmostí jsou různá školení a kurzy, společné týmové a firemní akce, příjemné pracovní prostředí ve zbrusu nových kancelářích, firemní notebook a mnoho dalšího.

Výběrko krok za krokem

V jednotlivých odděleních se může výběrko trochu lišit, ale obecně má tři fáze. Pokud se přihlásíš a pošleš nám svůj životopis a motivační dopis, nejprve tě čekají on-line testy, které můžeš vyplnit z domova. V nich prověříme tvoji angličtinu a  logicko-analytické myšlení. Pokud je úspěšně zvládneš, bude tě čekat tzv. Den D. Je to setkání KPMG s tebou i ostatními kandidáty, na kterém zjistíme vzájemná očekávání, seznámíme se a vyzkoušíme si pár případovek. A když to dobře dopadne, ještě ten samý nebo následující den tě čeká rozhovor s manažerem nebo partnerem daného oddělení. Během výběrka buď hlavně sám/sama sebou, ptej se na to, co tě zajímá, buď připravený/á a přijdi včas.

Fotogalerie

Práce v KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG
Práce v KPMG

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KPMG na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dávají šanci mladým lidem po skole bez praxe

Negativa firmy:

Dog eat dog prostředí

před 3 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KPMG na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

-nechápu jak si tu někdo může stěžovat na nemožnost vybrat si dovolenou v průběhu sezóny, s tím jste do toho šli a taková auditní práce je, nehledě na to, že volné pátky v létě už tu skoro nikdo nezmiňuje :) netřeba házet firmu do jednoho pytle, vždy záleží i na přístupu zaměstnance. např. za sebe říkám, že pokud je nějaká věc, kterou chci změnit tak to řeknu nahlas a naopak hodnotím kladně, že se tu mám na koho obrátit. V žádné jiné práci nezískáte tolik zkušeností za tak krátkou dobu. Navíc konkrétně v consultingu si velice cením toho, že je práce různorodá. Před nástupem bylo strašákem, že tu budu sedět od rána do večera - v 90% případů odcházím v rozumnou dobu, pokud je tu však třeba zůstat déle, tak si pak nadpracované hodiny můžete vybrat jindy, což je pro mě největší benefit

Negativa firmy:

před 3 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KPMG na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- skvělý kolektiv lidí, rychlý kariérní růst, člověk se učí v podstatě každý den, příležitost pro seberealizaci, ACCA studium

Negativa firmy:

- Není to práce na 8 hodin - přesčasů napracujete dost a je třeba s tím počítat. Velkou výhodou je ovšem jejich kompenzace proplacením/možností vybrání

před 3 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti KPMG na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Určitě se zde hodně naučíte. KPMG je skvělý zářez do CV a pracovní zkušenost zde vám otevře dveře do jiných firem. Slušná nabídka soft-skillových školení a nově zrekonstuované prostory. Neformální prostředí a uvolněný dress code.

Negativa firmy:

Je to vysoce politická firma, pokud nemáte nad sebou nadřízeného, který za vás kope, tak vaše kariéra i přesto, že jste dobrý se nikam neposune. Při reviews dostanete informaci, že už jste drahý pro firmu a tedy, že se finančně nemáte kam posouvat. Při nástupu vám naslibují skvělé podmínky, ale realita je jiná. Pokud máte žaludek na to hrát vysokou politickou hru, pak tento korporát je pro vás. Auditoři padají na "hubu". Povinná 9-ti hodinnová pracovní doba je ve skutečnosti 12-14 hodin denně, včetně víkednů.

Doporučení pro management firmy:

Management by se občas mohl objevit mezi lidmi i na nižších pozicich. Umět si vyslechnout názory a nápady kolegů a nepřerušovat uprostřed myšlenky. Zpestřit nabídku benefitů.

Zobrazit všechna hodnocení (14)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Služby Právo a legislativa Poradenství