Operátor ICT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Operátor ICT

Městská společnost Operátor ICT, a.s. pro Hlavní město Praha primárně zajišťuje agendu a řízení projektů Smart City, odborné poradenství v oblasti ICT a realizaci ICT projektů pro městské části a další městské společnosti.

Hodnocení Operátor ICT

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Operátor ICT na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Operátor ICT na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dopravní dostupnost, hezké prostředí pracovní, prac. doba.

Negativa firmy:

Management, náplň práce,

před 5 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Operátor ICT na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

zajímavé spíše na stáž nebo pro začínající. zkušenějším nemá firma moc co nabídnout. řadoví zaměstnanci jsou vesměs velmi odborní a schopní.

Negativa firmy:

úroveň vedoucích pracovníků je poplatná skutečnosti, že se jedná o městskou akciovku. Vedení je zmatené, chybí dlouhodobá představa a vize, zaměstnanci jsou bráni spíše jako kontraktoři . tj. nečekejte nějakou péči o osobní nebo profesní rozvoj. Největší nevýhodou je, že vedení většinou nemá o managementu žádnou větší představu než jak prokličkovat politickým kolbištěm... Nevytváří se moc velká vlastní přidaná hodnota, téměř výhradně se outsourcuje...

před 6 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní – Praha
Pracuji ve společnosti Operátor ICT na plný úvazek méně než 1 rok.
Pozitiva firmy:

Hodně občerstvení. Škoda, že je to z peněz daňových poplatníků. Firma prodává služby městu Praha, nikoliv reálná tržní konkurence.

Negativa firmy:

Vedeni společnosti je externě nazýváno kinder management a bohužel je tento název i vystihující! Všichni dosazeni s vazbou na politické strany. Zkušenosti s prací s lidmi u části představenstva jsou nízké a projevuje se to v rozhodnutích, změnách ASAP a vysoké fluktulaci.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

Akciová společnost Operátor ICT vznikla tím, že byla přejmenována společnost Operátor OPENCARD, a.s., která byla založena přijetím Stanov společnosti jediným zakladatelem, Hlavním městem Prahou, a to v souladu s ustanovením § 8 a § 250 zákona o obchodních korporacích a § 59 zákona o Hlavním městě Praze na zasedání zastupitelstva Hlavního města Prahy dne 27. 2. 2014

Jejich poskytování odborného poradenství v oblasti ICT pro Magistrát Hl. města Prahy, městské části nebo městské společnosti se zaměřuje zejména na oblasti: správa koncových zařízení, správa serverové infrastruktury, správa datových úložišť, bezpečnost ICT, zálohování, správa datové sítě, správa aplikací a helpdesk/service desk

Magistrát hlavního města Prahy zřídil pro koordinaci a realizaci strategických projektů konceptu Smart Cities a jejich propagaci Projektovou kancelář Smart City, která je součástí společnosti Operátor ICT.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7

Velikost firmy:

51 - 200 zaměstnanců

IČ:

02795281

Založení / Zapsání do OR*:

19. 3. 2014

Právní forma:

a.s.