Trask solutions - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

Trask solutions

Trask solutions patří mezi největší a nejvýznamnější společnosti, jež se zaměřuje na pomoc zákazníkům využívat IT technologie nejen k rozvoji podnikání. Tuzemskou firmu Trask solutions využívají také klienti z ostatních zemí světa a v současné době jejich služby využívají velké společnosti z oblasti financí, energetiky, průmyslu či telekomunikací. Nejvíce pyšní jsou v Trask solutions na práci v České spořitelně, kde vytvořili projekt New Economy Lending, který přináší jako první plně on-line půjčku na trhu.

Hodnocení Trask solutions

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Historie společnosti Trask solutions sahá do roku 1994, kdy byla založena jako technologická a konzultační firma. Zakladatel Filip Tománek z malého pražského bytu během pár let vybudoval velkou IT společnost, jež se může pyšnit významnými klienty. V současné době v Trask solutions kariéru buduje více než 500 zaměstnanců a počet odborníků stále roste. Za svou práci Trask solutions získal také mnoho ocenění, jako je cena od Microsoft Awards za strategickou inovaci a zároveň patří mezi nejrychleji rostoucí společnosti ve střední Evropě v oblasti technologie.

Kariéra v Trask solutions

Volná místa Trask solutions poskytuje zájemcům z různých oborů, ale především hledají nadšence do IT technologií. Budovat kariéru v Trask solutions mají možnost nejenom zkušení experti, ale také studenti vysokých škol či absolventi, kteří chtějí získat odborné zkušenosti a začít rozvíjet svůj talent. Trask solutions neustále podporuje rozvoj svých zaměstnanců a dávají si velmi záležet na přátelské firemní atmosféře. Pro své pracovníky má připravené zajímavé workshopy a semináře, lákavé benefity nebo spoustu míst k relaxaci, knihovnu, herní zónu a mnoho dalšího. Zaujala vás firma Trask solutions? Tak neváhejte a podívejte se na nabídky volných míst v Trask solutions.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Milevská 2095/5, 140 00 Praha - Krč

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

62419641

Založení / Zapsání do OR*:

29. 11. 1994

Právní forma:

a.s.