EY - Ernst & Young - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

EY - Ernst & Young

Ernst & Young, známá pod zkratkou EY, je přední globální společností na trhu s poskytováním poradenských, auditorských a daňových služeb. Svou velikostí a působností je řazena do tzv. Velké čtyřky poradenských společností na celém světě.

Hodnocení EY - Ernst & Young

Přidat hodnocení

O Ernst & Young

Celkové zastřešení garantuje poskytování poradenských služeb té největší kvality na celém světě. Nadnárodní společnost EY má ve svém portfóliu na čtyři stovky klientů a může se chlubit spoluprací s velkou většinou českých top třiceti firem a pěti největšími bankami u nás. Společnost tak neustále poskytuje volná místa v oblasti poradenství.

Posláním společnosti je podporovat podnikatelské prostředí a snažit se posilovat lidskou spolupráci. Právě díky každoročně udělovanému ocenění Chairman’s Values Award přímo od generálního ředitele společnosti, firma udržuje pevnou firemní kulturu.

Historie firmy

EY má své kořeny již na počátku 20. století, kdy začali svou kariéru Arthur Young a Alwin C. Ernst založením vlastní účetní společnosti. Sice se v životě nikdy nesetkali, ale jejich firmy vytvořili spojenectví, díky kterému se staly světovými špičkami ve svém oboru.

EY patří mezi první poradenské společnosti, které začaly působit ve střední a východní Evropě. První pobočka v České republice byla otevřena v roce 1991.

Ernst & Young kariéra

V současné době zajišťuje EY práci přibližně 700 pracovníkům v rámci naší republiky, kteří sídlí v Praze, Brně a Ostravě. To je ovšem jen zlomek ze stovky tisíc zaměstnanců po celém světě a volná místa v EY stále přibývají. Uchazeči se mohou hlásit do několika divizí - podnikové poradenství a řízení rizik, externí Audit, daňové poradenství nebo transakční poradenství.

V EY si cení vlastních zaměstnanců a váží si jejich tvrdé práce. Šanci začít svou EY kariéru mají jak pracovníci s praxí, tak i studenti či čerství absolventi. Pokud Vás tedy společnost zaujala, dobře se připravte na pětikolové přijímací řízení a získejte tak Vaši vysněnou práci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha1

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

26705338

Založení / Zapsání do OR*:

12. 6. 2002

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.ey.com