enovation - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Alternativa místo jídla

enovation

Zabýváme se tím, co skutečně umíme - přínosem peněz do firem z veřejných zdrojů a šetřením jejich výdajů pomocí řízení nákladů. Naše rady a doporučení jsou věcné, přesné a srozumitelné. Věříme tomu, co děláme.

Hodnocení enovation

Přidat hodnocení
před 10 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma je plná příjemných, akčních a ochotných lidí, se kterými se mi nejen dobře spolupracuje, ale zároveň s nimi rád trávím volný čas. Děláme práci, co má smysl a skrze dotace pomáháme našim klientům přinášet reálný benefit (nová pracovní místa, inovace, energetické úspory...). Ve firmě panuje otevřená, přátelská, ale přitom profesionální atmosféra. Určitě práci zde můžu doporučit.

Negativa firmy:

Občas se možná snažíme sedět až na příliš židlích najednou a řešit hodně rozličných věcí v jeden čas, což pak může vést k docela velkému vytížení. Je to ale asi přirozená a pochopitelná daň za oblast podnikání, které se věnujeme.

před 10 dny
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv, flexibilní pracovní doba, možnost podílet se na velkých projektech.

Negativa firmy:

Občas časově velmi náročné

před 3 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výborný kolektiv, kamarádský, na všem se dá domluvit, lidé si vychází vstříc, podporují se a pomáhají si; otevřená komunikace a uvolněná atmosféra (žádné dress code apod.); moderní svěží přístup, neustálý rozvoj firmy i jejich zaměstnanců; příspěvky na vzdělávání, flexibilní pracovní doba, nově neomezená dovolená

Negativa firmy:

Na většině pozic průměrná základní mzda

před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Firemní benefity, tým motivovaných lidí, pestrá skladba klientů vč. top českých firem, vynikající renomé v oboru.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (7)

Historie enovation

Před více než deseti lety založil Jiří Pavlíček společnost, která přišla s významnou službou pro české podniky. Zjistil, že v Evropě jsou peníze, které si naše firmy určitě zaslouží. S dalšími lidmi se naučili krkolomnou agendu a papírování, do noci sepisovali kilometrové žádosti, aby se postupně stali vyhledávanými odborníky nejen na dotační financování. Sídlíme v Praze na dobré adrese, v ulici Sokolovská. Najdete nás ve zcela nové budově komplexu Rustonka, kde máme pro sebe celé patro a krásný výhled na Rohanské nábřeží. Nejsme ovšem jen v Praze - máme síť regionálních dotačních center. Stále rosteme a zvyšujeme množství projektů realizovaných také na Moravě, proto jsme nedávno rozšířili i naše týmy v Brně a Ostravě. Zkuste to s námi! Jsme dostatečně silní, stabilní, s vysokým růstovým potenciálem a ambicí. V týmu držíme spolu a rozhodně se nenudíme. Často vyrážíme mimo město - nabrat dech a popřemýšlet, kde sehnat další peníze pro kvalitní firmy. Neváhejte a přidejte se k nám. Teď je ten nejlepší čas

Kariéra v enovation

V enovation si zakládáme hlavně na kvalitních lidech. Náš tým je plný profesionálů, ale zároveň fungujeme jako skvělý kolektiv. Všichni se známe a všichni si tykáme. Enovation kolektiv je plný milých, mladých, přátelských a společenských lidí, a tak není divu, že se často setkáváme u piva nebo jiných mimo firemních aktivitách. A nejen to! Ve firmě dbáme na skloubení pracovního a soukromého života. Studenti jsou u nás vítáni, takže studijní volno či možnost práce na částečný úvazek je u nás samozřejmostí. Dalších firemních benefitů máme nespočet, protože u nás platí, že šťastný zaměstnanec rovná se dobrý zaměstnanec.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 695/115b, 186 00 Praha 8 – Karlín

Velikost firmy:

40 zaměstnanců

IČ:

27909751

Založení / Zapsání do OR*:

10. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.