enovation - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Rychlá půjčka na Vánoce

enovation

Zabýváme se tím, co skutečně umíme - přínosem peněz do firem z veřejných zdrojů a šetřením jejich výdajů pomocí řízení nákladů. Naše rady a doporučení jsou věcné, přesné a srozumitelné. Věříme tomu, co děláme.

Hodnocení enovation

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výborný kolektiv, kamarádský, na všem se dá domluvit, lidé si vychází vstříc, podporují se a pomáhají si; otevřená komunikace a uvolněná atmosféra (žádné dress code apod.); moderní svěží přístup, neustálý rozvoj firmy i jejich zaměstnanců; příspěvky na vzdělávání, flexibilní pracovní doba, nově neomezená dovolená

Negativa firmy:

Na většině pozic průměrná základní mzda

před 2,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Firemní benefity, tým motivovaných lidí, pestrá skladba klientů vč. top českých firem, vynikající renomé v oboru.

Negativa firmy:

před 2,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Ve firmě enovation pracuji již několik let. Velmi oceňuji přátelský kolektiv. Na své kolegy se mohu spolehnout a je zde samozřejmostí vzájemná výpomoc a dobře odvedená práce. Člověk se zde nemusí bát otevřeně říci svůj názor ať už pozitivní či negativní. Firma se stále rozvíjí a snaží se zlepšovat své služby i firemní kulturu. Práce zde není málo, ale jsme za ni dobře odměňování spoustou benefitů – flexibilní pracovní doba, neomezená dovolená, masáže, možnost homeoffice, příspěvek na sportování a výuku cizích jazyků atd.

Negativa firmy:

Pouliční zpěváci pod okny :-); menší využití cizích jazyků při práci

před 2,5 roky
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti enovation na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

příspěvek na výuku jazyků, podpora školení pro pracovní rozvoj, možnost realizovat své nápady, neomezená dovolená, poloha v centru Prahy u metra, uvolněná atmosféra

Negativa firmy:

poloha v centru Prahy - hluk z ulice a obtížné parkování

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie enovation

Společnost enovation vyrostla z myšlenky poskytovat vysokou úroveň kvality služeb, pracovat čistě, spolehlivě, v nejvyšší míře synergie s klientem. O tuto filosofii se pevně opíráme dodnes. V roce 2017 jsme oslavili již 10 let na trhu, takže nejsme žádní nováčci. Během těchto let jsme zvládli zrealizovat více než 600 projektů a to ve výši 21 miliard. Abychom nezaháleli, stále hledáme nové postupy spolupráce a nová řešení pro naše klienty. Klíčové je pro nás férová komunikace a dlouhodobá spolupráce, a tím se také bezpochybně řídíme. Díky tomu mezi naše klienty patří desítky významných českých i zahraničních společností z technologického, průmyslového a ICT sektoru, několik českých ministerstev, krajů, měst a orgánů státní správy.

Kariéra v enovation

V enovation si zakládáme hlavně na kvalitních lidech. Náš tým je plný profesionálů, ale zároveň fungujeme jako skvělý kolektiv. Všichni se známe a všichni si tykáme. Enovation kolektiv je plný milých, mladých, přátelských a společenských lidí, a tak není divu, že se často setkáváme u piva nebo jiných mimo firemních aktivitách. A nejen to! Ve firmě dbáme na skloubení pracovního a soukromého života. Studenti jsou u nás vítáni, takže studijní volno či možnost práce na částečný úvazek je u nás samozřejmostí. Dalších firemních benefitů máme nespočet, protože u nás platí, že šťastný zaměstnanec rovná se dobrý zaměstnanec.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Příkopě 583/15, 110 00 Praha - Staré Město

Velikost firmy:

40 zaměstnanců

IČ:

27909751

Založení / Zapsání do OR*:

10. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.