Celostátní česká služba - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Celostátní česká služba

Slevy pro každého

V ​Celostátní české službě ​zajišťujeme starším uživatelům slevy v mnoha odvětvích. Naše pobočky najdete ve dvou největších českých městech, na perfektně ​dostupných a známých místech.​ Pražská pobočka stojí na Václavském náměstí a brněnská kousek od Hlavního nádraží. Naši kolegové jsou tak nadmíru spokojeni s lokalitou a naši klienti nás mohou ​navštívit bez problémů.​

Brožury
Meeting
„Vše se dá domluvit. Úvazek, pracovní doba. Navzájem si mezi sebou pomáháme. Nový kolega není nikdy hozen do studené vody.“ Erik Máchal, Brno
„Ve firmě pracuji již 4 roky a vždy mi ve všem vyšli vstříc. Neměnil bych.“ Jan Červinka, Praha
„Na firmě oceňuji přátelský kolektiv a dobré finanční ohodnocení.“ Petr Černý, Praha
Obchodní zástupce

Věnujte se obchodu, ne administrativě

Využíváme nejmodernější nástroje a technologie, které usnadňují práci tak, aby se co nejvíce omezila mnohdy velmi obtěžující administrativa. Náš propracovaný interní systém má vliv na to, že se obchodní zástupci mohou plně věnovat obchodu. Co u nás obchod obnáší? Netradiční a unikátní produkt nabízejí obchodníci klientům ve vlastní útulné kanceláři, veškeré schůzky jsou předem sjednané a kalendář obchodníka je předem naplánovaný. Naši zaměstnanci se mohou těšit z pravidelného bezplatného školení v oblasti obchodu. Nejen po nich se společně oddáváme sportu či jiným rekreačním aktivitám.

Jsme jediní na trhu, pomáháme starším!

Celostátní česká služba díky unikátnímu hodnotícímu systému doporučuje osobám starším 50 let důvěryhodné a kvalitní firmy. Naším cílem je domluvit našim klientům co nejvýhodnější podmínky a ceny služby, čímž jsme na trhu unikátní. Naše služba zatím nemá konkurenta a vlastní celoevropskou ochrannou známku.

Práce OZ
Porada
Brožury Brand
Meeting

Vítejte ve své kanceláři

Chceme, aby se u nás všichni cítili příjemně, měli klid na svou práci a mohli se jí naplno věnovat. Proto má každý obchodník vlastní kancelář, stůl, počítač i mobil. Díky těmto nástrojům může obchody uzavírat i z tepla kanceláře. Všichni obchodníci přišli do firmy na doporučení, a i proto si perfektně rozumíme. Navíc nyní otevíráme novou pobočku v Plzni, Zlíně a v Olomouci a do konce roku i ve všech krajských městech ČR.

Kancelář

S námi jste navíc pány svého času, pokud svou práci stihnete dříve, my vás v ní držet nebudeme. Prodejní limity si stanovujete sami, záleží jen na tom, kolik si chcete vydělat. Slibujeme vám finanční bonusy, minimální administrativu nebo finanční podporu a mnoho dalšího, než se jako obchodník u nás rozkoukáte. A víte, proč nás tahle práce tak baví a naplňuje? Jelikož přidanou hodnotou naší obchodní práce je pomoc starším.

Logo

Testy a stres u nás nečekejte

Už na pohovoru vám ukážeme, jak by vypadala vaše kancelář a v jaké atmosféře byste pracovali. Co to znamená? Můžete se těšit na uvolněnou a přátelskou komunikaci mezi vámi a vedoucími, bez jakéhokoliv nátlaku a stresových situací. Testy na našich pohovorech nenajdete. Chceme naopak poznat vaši povahu, profesní cíle a přemýšlení v oblasti obchodu. Pokud jste ctižádostivý, empatiční a důslední, pak doufáme, že si podáme ruce!

Naši kolegové