CCS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Chlumčanského 497/5, 180 00 Praha - Libeň

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

27916693

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.ccs.cz

O společnosti

Společnost CCS patří mezi největší poskytovatele tankovacích karet v České republice a svou stabilní pozici na trhu si drží i ve střední Evropě. Kromě toho svou práci CCS orientuje na monitorování firemních vozidel a další doplňkové služby, mezi něž patří výhodná pojištění nebo informace o mýtném v zahraničí a stejně tak aktuální ceny benzínu na čerpacích stanicích. Práce CCS jsou různorodé a kromě monitoringu či správy tankovacích karet nabízí též aktuální informace pro všechny řidiče.

Historie

Firma CCS navazuje na činnost skupiny FLEETCOR. Tato organizace je předním nezávislým poskytovatelem firemních palivových karet a svá ocenění pravidelně získává nejen v Evropě, ale rovněž v Severní Americe, Asii či Africe. Společnost CCS funguje od roku 2000. CCS nabízí budovat kariéru i v dalších programech tankovacích karet. Aktuálně FLEETCOR obsluhuje asi 2,5 milionů palivových karet, což přesahuje 14 miliard dolarů ročního obratu. CCS se snaží neustále modernizovat a inovovat svou práci. Díky rozrůstání společnost CCS volná místa často rozšiřuje.

Kariéra v CCS

Pokud vás láká kariéra v CCS, můžete si být jisti, že vaše náplň práce bude velmi různorodá a kreativní. Aktuální volná místa CCS, kromě České republiky, nabízí též v cizích zemích. Jestliže vás láká práce v zahraničí, budete potřebovat perfektní znalost cizího jazyka. Kariéru v CCS budují týmoví hráči, díky jejichž preciznímu přístupu a firemní odpovědnosti udržuje společnost CCS své dobré jméno. Firma svým zaměstnancům poskytuje řadu atraktivních benefitů, jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, tzv. sick days a stejně tak vzdělávací programy.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Služby Čerpací stanice Ekonomie, finance a účetnictví