CCS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

CCS

Společnost CCS patří mezi největší poskytovatele tankovacích karet v České republice a svou stabilní pozici na trhu si drží i ve střední Evropě. Kromě toho svou práci CCS orientuje na monitorování firemních vozidel a další doplňkové služby, mezi něž patří výhodná pojištění nebo informace o mýtném v zahraničí a stejně tak aktuální ceny benzínu na čerpacích stanicích. Práce CCS jsou různorodé a kromě monitoringu či správy tankovacích karet nabízí též aktuální informace pro všechny řidiče.

Hodnocení CCS

Přidat hodnocení

Historie

Firma CCS navazuje na činnost skupiny FLEETCOR. Tato organizace je předním nezávislým poskytovatelem firemních palivových karet a svá ocenění pravidelně získává nejen v Evropě, ale rovněž v Severní Americe, Asii či Africe. Společnost CCS funguje od roku 2000. CCS nabízí budovat kariéru i v dalších programech tankovacích karet. Aktuálně FLEETCOR obsluhuje asi 2,5 milionů palivových karet, což přesahuje 14 miliard dolarů ročního obratu. CCS se snaží neustále modernizovat a inovovat svou práci. Díky rozrůstání společnost CCS volná místa často rozšiřuje.

Kariéra v CCS

Pokud vás láká kariéra v CCS, můžete si být jisti, že vaše náplň práce bude velmi různorodá a kreativní. Aktuální volná místa CCS, kromě České republiky, nabízí též v cizích zemích. Jestliže vás láká práce v zahraničí, budete potřebovat perfektní znalost cizího jazyka. Kariéru v CCS budují týmoví hráči, díky jejichž preciznímu přístupu a firemní odpovědnosti udržuje společnost CCS své dobré jméno. Firma svým zaměstnancům poskytuje řadu atraktivních benefitů, jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, tzv. sick days a stejně tak vzdělávací programy.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Chlumčanského 497/5, 180 00 Praha - Libeň

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

27916693

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.ccs.cz