MultiSport Benefit - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

MultiSport Benefit

Cílem společnosti je nahradit zaměstnaným lidem pracovní vytížení a práce MultiSport Benefit spočívá v tom, zajistit jim neomezený či zvýhodněný vstup do sportovních a relaxačních zařízení se stovkami druhů aktivit. Držitel MultiSport karty má možnost využít více než 1.700 sportovních či relaxačních center ve třech stovkách měst v Čechách i na Slovensku. Inspirovat se můžete například na MultiSport seznamu sportovišť, jako jsou fitness a wellness centra, vodní sporty, tance, jumparky a mnoho dalších. Zaujala vás firma? Podívejte se, co nabízí svým pracovníkům a přečtěte si recenze společnosti.

Hodnocení MultiSport Benefit

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Začátek firemní kariéry se datuje k roku 2010, kdy vstoupila na český trh a je dceřinou firmou polské Benefit System SA. Ta vznikla v roce 2001 a během následujících let svou práci firma zaměřila i na jiné typy zaměstnaneckých výhod. Benefit Systems se od roku 2010 objevuje i v České republice a od roku 2015 také na slovenském a bulharském trhu. V současné době v Česku a na Slovensku využívá kartu už přes 2.900 společností, které pečují o vyvážený osobní a pracovní život svých zaměstnanců

A kde najdete kanceláře firmy? Hlavní sídlo se nachází v Praze v Nuslích, nedaleko stanice metra Pražského povstání. Šanci obsadit volné pracovní místo mají také i zájemci z Brna či Ostravy.

Kariéra v MultiSport Benefit

Společnost neustále hledá nové kolegy, kteří mají rádi sport a budou dále rozvíjet firmu. Kariéru je možné budovat na různých pozicích, jako je péče o zákazníky, project manager, marketingový specialista, HR, obchodník po telefonu aj. Na zaměstnance čeká příjemné pracovní prostředí se skvělým týmem kolegů a navíc, mimo MultiSport karty, má pro ně připravené různé lákavé benefity:

  • příspěvek na výuku anglického jazyka
  • občerstvení v kanceláři
  • teambuildingy
  • 3 dny dovolené navíc

Pro obsazení volného místa v MultiSport Benefit je potřeba v životopisu zmínit schopnost práce s PC, být odolný vůči stresu, samostatnost a komunikační dovednosti a pokud bude potřeba, podívejte se jak napsat motivační dopis, který vám pomůže k vysněné práci. Pokud jste pohodový typ se smyslem pro humor, určitě se ve firmě neztratíte.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Lomnického 1705/9, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

24715298

Založení / Zapsání do OR*:

28. 7. 2010

Právní forma:

s.r.o.