MANEO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Všechno pro váš gril zde!

MANEO

Společnost MANEO je český velkoobchod a specializovaný maloobchod v oblasti nápojů a potravin. Zákazníkům nabízí široký sortiment zboží z řad alkoholických či nealkoholických nápojů, chlazených a mražených potravin, drogerie a mnoho dalšího. Svou práci MANEO zaměřil také na poskytování cateringových služeb, zásobování různých restaurací, kaváren a hotelů nebo nabízí i možnost zapůjčení výčepního zařízení. Společnost MANEO spravuje dokonce svůj vlastní e-shop, kde je možné zakoupit si produkt z pohodlí domova a navíc vám ho přivezou až domů.

Hodnocení MANEO

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Budovat svou kariéru MANEO začal roku 1996 a název firmy byl složen z počátečních písmen jejích zakladatelů – Martin Mareček, Martin Nevyjel a Jiří Ošťádal. Hlavní sídlo společnosti MANEO se nachází v Brně v Řečkovicích a vlastní provozovnu, kde má svůj sklad, kanceláře a také prodejnu, v níž nabízí produkty koncovým spotřebitelům. Sortiment firma MANEO neustále rozšiřuje a snaží se uspokojit co nejširší okruh zákazníků. MANEO je známá také i kvůli Starokladrubským koním, které chová a navíc obdrželi mnoho ocenění, jako je nejkrásnější kůň roku 2015.

Kariéra v MANEO

MANEO volná místa nabízí zájemcům o práci z různých oborů, jako je řidič, účetní, skladník, pokladní a mnoho dalších. Budovat kariéru MANEO umožňuje nejen na hlavní pracovní poměr, ale poskytuje práci i jako brigádu, což můžou využít studenti, kteří si chtějí při studiu přivydělat. V MANEO na vás čeká příjemné a přátelské pracovní prostředí s motivujícím ohodnocením a jinými zaměstnaneckými benefity. Podívejte se, jestli práce v MANEO je právě to, co hledáte. Pokud se vám některé z nabízených volných míst zalíbilo, stačí jen poslat svůj životopis a těšit na případnou spolupráci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Příjezdová 233/27, 62100 Brno - Ivanovice

Velikost firmy:

26-100 zaměstnanců

IČ:

60751347

Založení / Zapsání do OR*:

2. 5. 1995

Právní forma:

s.r.o.