PepsiCo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

PepsiCo

Společnost PEPSICO CZ s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí nealkoholických nápojů, zejména pak colovým nápojem Pepsi. Do portfolia patří též bramborové chipsy Lay's.

Hodnocení PepsiCo

Přidat hodnocení
před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PepsiCo na plný úvazek, do roku 2013.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv, slevy na výrobky

Negativa firmy:

Manažer call centra absolutně nevyhovuje kvalitám. Neustále obtěžuje své podřízené. Tam nejde o to, co má člověk v hlavě, ale dole.

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti PepsiCo na plný úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jistota Slušná mzda Firemní akce jsou slabší průměr ale dá se to přežít (máte volno) Na benefitech asi někdo moc nepřemýšlel ale lepší než nic. Služební vozítko (krátká Fabie nebo Corsa vážně auto není)

Negativa firmy:

Otřesné zacházení s podřízenými... Všudypřítomná arogance Hrubě nezvladnuty marketing Nevraživost mezi kolegy v kanceláři

před 5,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PepsiCo na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Kantyna, firemni vecirky

Negativa firmy:

Na odd.kde jsem pracovala se meli vyborne ty kterych mel pan manager v lasce. To byli tzv jeho favoritky. 1.Nefer jednani- chtela jsem dovolenou na 1 den o Vanocich, nedali mi ho ale kolegyni ktera byla kamaradka se supervizorkou tak ji volno dali. Rovnez letni dovolena-vic nez tyden necekejte a mozna ani to protoze kdyz se dostanete k tabulce dovolenych tak jsou exkluzivni terminy zabrany favoritkami a na vas nezbyde nic. Jeden tam mel dovolenou tri tydny a druhy nemel ani dva dny. 2.Podrazy -'raz se na vas smejou a pak vas snesou pod cernou zem. Neco vam slibi aby z vas vzapati udelali debila. 3.Silne nedoporucuju pokud se nezmeni vedeni. To že lakaj na snidane je hezky ale realita je bohuzel jina.

před 5,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti PepsiCo na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super parta, penize ujdou, firemni akce, slevy na vyrobky

Negativa firmy:

Stres, neni relax mistnost

Doporučení pro management firmy:

Doporucil bych tlepsit pracovni prostredi call centra nejake mensi odreagovani

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (11)

O společnosti PEPSICO CZ s.r.o.

PEPSICO CZ s.r.o. vyrábí a distribuje zejmona nápoje Pepsi, Mirinda, Mountain Dew, 7Up, energetický nápoj Rockstar, Evervess, Schwip Schwap a výrobky TOMA. Společnost je součástí mezinárodní PepsiCo Inc. a výrobky dodává do celého světa. Vizí společnosti je dodávat prvotřídní nápoje a pochutiny, aby byly zhodnoceny prostředky investorů. Mezi základní hodnoty společnosti PEPSICO CZ s.r.o. patří upřímnost, poctivost a zodpovědnost. Mimo své výrobní a distribuční aktivity se firma zaměřuje také na životní, ekonomické a sociální prostředí, ve kterém působí. Součástí pražského závodu je také laboratoř pro vývoj nové receptury značky TOMA.

Historie firmy

Společnost PEPSICO CZ s.r.o. se v České republice objevuje v roce 1993, přičemž nápoje vyrábí v Pražském závodě od roku 1994. Již v roce 1995 má Pepsi-Cola zastoupení ve 152 zemích světa a prodej přesáhl 10,3 mld. dolarů. Postupně rozšiřuje své portfolio výrobků i v ČR, například o Pepsi Max (1996), Toma Natura (1997), Lipton Ice Tea (2001) a od roku 2004 jsou uvedeny na český trh bramborové lupínky Lay's. Spojení zemí v divizi CHS - Česko, Slovensko, Maďarsko - nastalo v rámci skupiny CEE roku 2009.

PEPSICO CZ s.r.o. kariéra

Práce ve společnosti PEPSICO CZ s.r.o. je výbornou příležitostí pro kariéru v oboru výroby, ale i oblasti prodeje, technologií a dalších. Volná místa nabízí mimo standardní firemní benefity i zajištění kvalitního stravování, podporu sportovních a kulturních aktivit, slevy na produkty, cestovní pojištění. V současnosti má společnost okolo 250 000 zaměstnanců po celém světě, jedná se o silnou a stabilní společnost.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kolbenova 510/50, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

48587354

Založení / Zapsání do OR*:

26. 2. 1993

Právní forma:

s.r.o.