Hamé - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hamé

Hamé je firma, která již mnoho let působí na českém trhu v oblasti potravinářského průmyslu. Zabývá se výrobou trvanlivých a chlazených potravin. V současné době firma Hamé působí v Kunovicích u Uherského Hradiště. V roce 2016 se stala členem norské skupiny Orkla a jejím šéfem zůstává Martin Štrupl. Podobně jako jiné firmy v oboru, i Hamé nabízí volná místa.

Hodnocení Hamé

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Hamé na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravování zajištěno ,popřípadě se dá "najist" ve výrobě "Almužna" na účtě včas

Negativa firmy:

Velmi špatné vedení,technická náměstkyně totálně TUPÁ , lidé jim stále více odchází,ale nikdo nový nepřichází (nedivím se), lidí tmavší pleti převyšuje bílou Vůbec žádné benefity a finanční slabost...! HLEDÁM NOVOU PRÁCI...! NEDOPORUČUJI

před 6 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Babice
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hamé na plný úvazek, do roku 2010.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Našel se dobrý kolektiv, občas i mistr.

Negativa firmy:

Neosobní přístup, za hodně muziky málo peněz, žádné výhody mimo závodní jídelny, ale to už je v dnešní době přežitek.

před 6,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hamé na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Mzda na účtě každý měsíc ve stanovený výplatní den.

Negativa firmy:

Zahraniční brigádníci z osad, na jaře min. měsíční výrobní odstávka(závod Pika), povinný příděl naturálií, přístup nadřízených k podřízeným a nepotismus v rámci závodu(Pika), půl roku trojsměnný provoz střídající se po šesti odpracovaných dnech z týdne.

před 6,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Bzenec
Pracuji ve společnosti Hamé na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Přístup vedení k zaměstnancům.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

O Hamé

V současné době má Hamé na českém území 7 výrobních závodů, další tři jsou umístěné v Rusku, Rumunsku a Slovenku. Jejich produkty můžete nalézt v okolo 40 zemích světa na pěti různých kontinentech. Mezi její nejvýznamnější značky na českém trhu patří Májka, Otma, Znojmia a Hamánek.

Firma se snaží držet krok s trendy moderního stravování a proto své portfolio neustále rozšiřuje. V současnosti můžete nalézt okolo 1700 různých produktů, které pochází z výrobny firmy Hamé. Mezi nimi nalezneme nejrůznější zeleninové výrobky, paštiky, hotová jídla a masové směsi, džemy a kompoty, potraviny pro kojence nebo nejrůznější bagety, majonézy a tatarky. Je evidentní, že firma roste a spolu s ní roste i počet zaměstnanců a nabídka volných pracovních míst.

Hlavní oblasti působení

Práce společnosti Hamé je především potravinářská výroba. Pokud by Vás zajímalo volné místo ve společnosti, připravte se na seznámení s výrobky značek:

  • Otma
  • Znojmia
  • Májka
  • Veselá Pastýřka
  • Apetit
  • Simply Fresh
  • Hamánek
  • Vasco da Gama

Říká se o Hamé

Pokud máte zájem o volné místo ve společnosti, pro rozhodnutí vám napoví hodnocení zaměstnavatele. Mezi negativy je nejčastěji zmiňována náročnost práce a zaměstnanci si též stěžují na velikost platu vzhledem k vytížení. Oproti tomu inzeruje nabídku práce společnost sama jako kariérní příležitost s dobrými podmínkami:

„Hamé je jako rodina – zaměstnanci se znají a často v naší firmě pracují dlouhá desetiletí, stejně jako jejich blízcí a příbuzní."

Zdravá výživa

Společnost Hamé si zakládá i na společenské odpovědnosti - proto se zabývá nejen produkcí potravin, ale také zdravou výživou, bio potravinami a zdravotně nezávadnou stravou pro nejmenší. Přímo na stránkách výrobce pak můžeme nalézt i rady a tipy ohledně výživy a zdraví.

Historie firmy

Tradiční výrobky Hamé mají svůj původ již ve 20. letech minulého století, kdy jeden český živnostník založil firmu na výrobu konzerv v Babicích. Tato firma se v roce 1933 stala součástí společnosti Biochema, která se následně proměnila v národní podnik.

Název společnosti vychází ze staroirštiny, jelikož tam firma po první světové válce zasílala své výrobky. Toto označení odkazuje k silným a kvalitním výrobkům jako z domácí spíže a znamená tedy “domov”. Již z tohoto období pochází známý maskot firmy, tedy červený medvěd.

Hamé kariéra

Tato firma zaměstnává okolo 2500 lidí. Nyní nabízí širokou škálu volných pracovních míst, ve kterých je možný kariérní postup nejen uvnitř jednotlivých závodů, ale i mezi nimi či poskytuje možný růst do zahraničí. Firma totiž působí ve více jak 40 zemích světa a každý rok investuje do výroby miliony korun.

Práce ve společnosti s sebou přináší i standardní benefity, mezi než patří například systém slev na vlastní sortiment, zvýhodněné mobilní tarify nebo stravování při výkonu práce v kvalitní závodní jídelně. Kariéra ve společnosti je vhodná pro potravináře tělem i duší, pokud chcete kariérně růst, stačí dělat práci poctivě, chtít a umět, jak uvádí samo Hamé. Firma se pyšní mnoha zaměstnanci, kteří zde pracuji desetiletí, ale nebojí se ani nabírat nové zaměstnance z uprchlických zemí. Volná místa jsou nejen na dělnických pozicích, ale i managerské, asistentské, technické a další. Hamé také hledá na práci brigádníky, které potřebuje nejčastěji při zpracovávání sezónních surovin.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Drahách 814, 686 04 Kunovice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

28213556

Založení / Zapsání do OR*:

17. 12. 2007

Právní forma:

s.r.o.