HEINEKEN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

U Pivovaru 1, 270 53 Krušovice

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

45148066

Založení / Zapsání do OR*:

4. 5. 1992

Právní forma:

a.s.

O společnosti

HEINEKEN je jeden z předních výrobců piva v Evropě a zároveň třetím největším pivovarem na světě. Působí na mezinárodní úrovni, kde dává práci lidem ve více než 70 zemích, produkuje přes 200 regionálně specializovaných piv a ciderů. Svou kariéru u firmy HEINEKEN buduje 56 tisíc zaměstnanců a 125 pivovarů po celém světě je schopno uvařit až 120 miliónů hektolitrů piva a své zisky stále zvyšuje. Na českém trhu si Heineken vybudoval silnou třetí pozici a zároveň je i důležitým vývozcem z ČR.

Historie společnosti

Počátky nizozemské společnosti sahají až do roku 1864, kdy se Gerard. A. Heineken rozhodl založit pivovar s kvalitním pivem a odkoupil malý lokální pivovar. Jelikož pivovarnictví bylo v té době v krizi, vsadil Heineken na nové inovativní techniky chlazení a kvalitu. Brzy sklidil velký úspěch, odkupoval další pivovary, otevíral volná pracovní místa a poskytl tak práci dalším lidem. O 12 let později již pivo exportuje.

Pivo HEINEKEN má svou vynikající chuť po speciálně vyšlechtěných kvasnicích přímo pro pivovar od roku 1886. V průběhu 20. století vsází HEINEKEN především na export, odkupuje pivovary v mnoha zemích a vaří lokální piva po celém světě. Na českém trhu vlastní HEINEKEN tři pivovary: Královský pivovar Krušovice, Velké Březno a Starobrno.

Kariéra ve firmě HEINEKEN

Firma HEINEKEN razí filizofii budování firemní kultury. Hledá spokojené lidi s aktivním přístupem k práci, kteří jsou schopni utvářet týmy. Její zaměstnanci jsou pro ni důležití a proto je dokáže náležitě ocenit.. Nabízí růst a rozvoj kariéry, zaměstnanecké benefity třeba i v podobě piva, možnost flexibilní pracovní doby a dokonce i vydává časopis Pěna dní pro zaměstnance. Stáže a následné uplatnění nabízí firma i absolventům. Na většinu pracovních pozic požaduje firma základní znalosti práce s PC, ujistěte se, že to zvládnete. Pokud si myslíte, že chcete svou kariéru ubírat tím správným směrem, podívejte se po volných pracovních místech v HEINEKEN a vyberte si to své.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super lidé ovšem je jich málo

Negativa firmy:

Stres Nejistota prodloužení smlouvy Levá ruka nevi co dělá pravá Lhaní A o zákazníka vůbec nejde

před 7 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

pozitivně hodnotím možnost kariérního růstu, vzdělávání zaměstnanců. Starost a péče o své zaměstnance, bohatý výběr různých programů, které sponzorujeme a aktivně se účastníme. Přátelský a milý kolektiv. Snaha zdokonalovat komunikaci napříč odděleními, zaměstnanecké benefity, kterých je spousta oproti ostatním firmám. Výplata, která dorazí na účet vždy včas, což také není samozřejmostí u jiných velkých společností.

Negativa firmy:

před 9 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Plat ve včasnou dobu

Negativa firmy:

Nízký plat za činnost co musíte vykonat. Neustálý stres na pracovišti vyvolán neschopností managerů a ostatních složek se domluvit. Je zde 96 % kancelářských zaměstnanců a jen 4 % manuálních dělníků. Za polovinu průměrné mzdy po vás chtějí mýt sudy, sekat trávu, provádět údržbářské práce, kontrolu, oškrábání a znovu nalepení QR kódů, které se neustále poškozují. A až máte hotovo tak dovezou další a další. Co je horší že na vše spěchají. Nedodržování bezpečnostních přestávek a obědů. Často se chodí na oběd po 7 odpracovaných hodinách a to z důvodů nedostatků skladníků. Neplacení přesčasů a neobdržení stravenek.

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Obchod
Pracuji ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek 1-2 roky.
Pozitiva firmy:

Dobrý pracovní kolektiv, možnost kariérního postupu i mezinárodní přiležitosti.

Negativa firmy:

Velká konkurence na trhu piva.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Výroba Gastronomie a pohostinství