HEINEKEN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Všechno pro váš gril zde!

HEINEKEN

HEINEKEN je jeden z předních výrobců piva v Evropě a zároveň třetím největším pivovarem na světě. Působí na mezinárodní úrovni, kde dává práci lidem ve více než 70 zemích, produkuje přes 200 regionálně specializovaných piv a ciderů. Svou kariéru u firmy HEINEKEN buduje 56 tisíc zaměstnanců a 125 pivovarů po celém světě je schopno uvařit až 120 miliónů hektolitrů piva a své zisky stále zvyšuje. Na českém trhu si Heineken vybudoval silnou třetí pozici a zároveň je i důležitým vývozcem z ČR.

Hodnocení HEINEKEN

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Produkt, se kterým se dokážeme ztotožnit, možnost kariérního posunu, neformální přátelská atmosféra, zejména lidé jsou opravdu fajn.

Negativa firmy:

Nejsme jednička na trhu, čili motivace je náročnější, než v situaci, kdy je firma o hodně kroků před konkurencí.

před 5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Plat byl včas na účtě, Benefity

Negativa firmy:

Časté přesčasy, nedodržování přestávek, velké množství kancelářské a jiné práce na dělnických profesích (zbytečné tvoření tabulek, přehnané TPM...), nikdo vás nepochválil za dobře odvedenou práci,

Doporučení pro management firmy:

Větší lidskost a pochopení lidí na nižších pozicích, méně- zadávání nesmyslných úkolů a vytvoření větší pohody na pracovišti.

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super lidé ovšem je jich málo

Negativa firmy:

Stres Nejistota prodloužení smlouvy Levá ruka nevi co dělá pravá Lhaní A o zákazníka vůbec nejde

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HEINEKEN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

pozitivně hodnotím možnost kariérního růstu, vzdělávání zaměstnanců. Starost a péče o své zaměstnance, bohatý výběr různých programů, které sponzorujeme a aktivně se účastníme. Přátelský a milý kolektiv. Snaha zdokonalovat komunikaci napříč odděleními, zaměstnanecké benefity, kterých je spousta oproti ostatním firmám. Výplata, která dorazí na účet vždy včas, což také není samozřejmostí u jiných velkých společností.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Historie společnosti

Počátky nizozemské společnosti sahají až do roku 1864, kdy se Gerard. A. Heineken rozhodl založit pivovar s kvalitním pivem a odkoupil malý lokální pivovar. Jelikož pivovarnictví bylo v té době v krizi, vsadil Heineken na nové inovativní techniky chlazení a kvalitu. Brzy sklidil velký úspěch, odkupoval další pivovary, otevíral volná pracovní místa a poskytl tak práci dalším lidem. O 12 let později již pivo exportuje.

Pivo HEINEKEN má svou vynikající chuť po speciálně vyšlechtěných kvasnicích přímo pro pivovar od roku 1886. V průběhu 20. století vsází HEINEKEN především na export, odkupuje pivovary v mnoha zemích a vaří lokální piva po celém světě. Na českém trhu vlastní HEINEKEN tři pivovary: Královský pivovar Krušovice, Velké Březno a Starobrno.

Kariéra ve firmě HEINEKEN

Firma HEINEKEN razí filizofii budování firemní kultury. Hledá spokojené lidi s aktivním přístupem k práci, kteří jsou schopni utvářet týmy. Její zaměstnanci jsou pro ni důležití a proto je dokáže náležitě ocenit.. Nabízí růst a rozvoj kariéry, zaměstnanecké benefity třeba i v podobě piva, možnost flexibilní pracovní doby a dokonce i vydává časopis Pěna dní pro zaměstnance. Stáže a následné uplatnění nabízí firma i absolventům. Na většinu pracovních pozic požaduje firma základní znalosti práce s PC, ujistěte se, že to zvládnete. Pokud si myslíte, že chcete svou kariéru ubírat tím správným směrem, podívejte se po volných pracovních místech v HEINEKEN a vyberte si to své.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Pivovaru 1, 270 53 Krušovice

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

45148066

Založení / Zapsání do OR*:

4. 5. 1992

Právní forma:

a.s.