Pekárna Kabát - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Pekárna Kabát

Proč jsou výrobky Pekárny Kabát mezi zákazníky tak oblíbené? Protože firma si zakládá na ruční výrobě pečiva, kterou nic nenahradí. Vynikající chuť pečiva a poctivé pekařské řemeslo je přesně to, co Pekárnu Kabát dělá jedinečnou. Její výrobky najdete v několika pražských prodejnách ve stanicích Metra Praha, v klasických kamenných prodejnách i vkusných stáncích, které firma provozuje. Tam také čtyřikrát denně zaváží čerstvé pečivo, aby vyhověla velkému zájmu svých zákazníků. Tradiční recepturou a používáním kvalitních surovin bez chemických přísad a potravinářských náhražek se Pekárna Kabát výrazně odlišuje od konkurence. V jejím výrobním programu najdete slané i sladké pečivo, stejně jako obložené chlebíčky nebo cukrářské výrobky. Společnost Pekárna Kabát, s.r.o. současně nabízí možnost práce na živnostenský list v rámci obchodní spolupráce.

Hodnocení Pekárna Kabát

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie Pekárna Kabát

Společnost s ručením omezeným Pekárna Kabát vznikla jako nástupnická společnost rozdělením společnosti FEES, spol. s r.o. Praha v roce 2013. Je dceřinou společností Pekárny Kabát. Její kořeny sahají do počátku 90. let 20. století, kdy v roce 1992 byla založená rodinná pekařská firma. V současné době vede společnost již druhá generace rodiny Kabátů, která pokračuje v tradici kvalitního pečení podle klasických českých receptur.

Pekárna Kabát Kariéra

Jestliže vám voní pekařské řemeslo a jste manuálně zruční, nevadí vám ani práce v noci, pak zkuste nastartovat svoji kariéru v Pekárně Kabát. Předchozí pekařská praxe není nutná, protože ve firmě vás všemu zaučí. Volná místa najdete v oblasti prodeje nebo přímo ve výrobě či v administrativě. Vlastníte řidičský průkaz, baví vás řídit auto a máte zkušenosti s rozvozem zboží? Pak v Pekárně Kabát můžete pracovat také jako řidiči. Firma nabízí nadstandardní platové podmínky, stabilní pracovní prostředí i firemní benefity.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nad zabážkou 1184/5, 143 00 Praha - Modřany

Velikost firmy:

100 - 200 zaměstnanců

IČ:

02050242

Založení / Zapsání do OR*:

1. 10. 2013

Právní forma:

s.r.o.