Fruitisimo Fresh - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení Fruitisimo Fresh

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
2.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Fruitisimo Fresh na poloviční úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Slevy Mladý kolektiv (Myslím si, že jsem mezi sebou vycházeli opravdu dobře. Potkávali jsme se i mimo práci.) První měsíc, kdy jsem se zaučovala, jsem si neměla na co stěžovat. Všichni byli opravdu milý. Úklid je opravdu makačka, na druhou stranu, drink bych si zde zakoupila, vím že jde o čisté prostředí a ovoce bylo v mém případě vždy čerstvé. Brigáda je při studiu opravdu flexibilní.

Negativa firmy:

Toto je možná moje chyba, ale nikdo mi neřekl, že budu po dvou zaučovacích směnách večer sama, to samé platí i pro rána. Máte zodpovědnost za kasu, celý stánek, vážíte ovoce, děláte úklid. Já naštěstí měla zaučovací směny i na rána, ale vím o lidech, kteří tuto možnost neměli a hned další měsíc měli ranní směny. Bylo jim zděleno, ať si tedy najdou nějaký den čas a dojdou se samy podívat na směnu. Když jsem byla nemocná, vyslechla jsem si akorát historky, jak to ostatní zvládali, i když asi podle vyprávění, doslova umírali. Co se týče zaučování, až sama na směně jsem zjistila, kolik toho nevím. Zaučení na kávu jsem neměla žádné, na dotaz, když přišla na odpolední směnu vedoucí, mi bylo zděleno, že je návod u kávovaru. I když se to nezdá, lidé chodili na kávu opravdu hodně, naštěstí ji chtěli do kelímků, takže neviděli ty katastrofy, které jsem u latté vytvořila. To samé se opakovalo i u dalších produktů, například ranní produkty, u kterých mi nikdo neřekl, že se vůbec mají dělat, objevila jsem to náhodu. Stejně tomu bylo i u dobíjení zákaznických karet a slevomatu. V tu chvíli, kdy jsem se na něco zeptala, pokud jsem netušila, jsem měla pocit, že ze mě vedoucí dělá úplného blba. Odpověď byla něco jako vždyť je to jasný, tady to přeci máte. Možná pro vás je to jasný ale pro mě to byla čtvrtá směna. Ve výsledku jsem se na zaučovacích směnách naučila akorát dělat drinky, což pokud jste na směně samy bohužel nestačí. Z této práce jsem měla akorát zbytečný stres, jestli jsem správně udělala inventury, zvážila, sedí kasa... Během směn kdy jsem byla sama, jsem měla strach, abych něco nepokazila. Možná by lepší zaučení stačilo k tomu, abych v této práci zůstala.

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Fruitisimo Fresh na poloviční úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nikdy jsem nezažila nižší úroveň jednání. Byla jsem tam pouze chvíli a jsem za to ráda. Problém byl úplně se vším a vyčítáno bylo i to co uškodilo jen mně. Práci ve fruitisimu nedoporučuji nikomu.

před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Fruitisimo Fresh na poloviční úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vždycky mi vyšli vstříc, když jsem něco potřebovala. Super kolektiv, který je plný mladých lidí. Motivace pracovat. Všem se vyhoví, problémy se snaží řešit co nejdříve. Pokud potřebujete přejít na jinou pobočku, všechno jde bez problému. Dalším plusem jsou slevy na sortiment, kariérní růst.

Negativa firmy:

.

před 8 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Fruitisimo Fresh na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Skvělá práce. Plusem jsou rozhodně benefity, které firma nabízí. Skvělý kolektiv, plný mladých lidí. Přístup k zákazníkům a k zaměstnancům velmi férový a bezproblémový. Možnost přestoupit na jakoukoliv prodejnu.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (25)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bratří Dohalských 149/1, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

28934610

Založení / Zapsání do OR*:

14. 8. 2009

Právní forma:

s.r.o.