ENPEKA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

ENPEKA

ENPEKA je pekárna působící na Vysočině. V jejich sortimentu najdete chléb, pečivo, cukrářské a mléčné výrobky, dorty a studenou kuchyni. Co se týká speciálních diet, ENPEKA sice nevyrábí bezlepkové výrobky, ale na jejich prodejnách si můžete objednat bezlepkové výrobky, které nakupují od společnosti Pekařství - Cukrářství Knappe.

Hodnocení ENPEKA

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ENPEKA na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- práce psychicky nenáročná - po lidské stránce milí lidé ve vedení

Negativa firmy:

- nedostatečné finanční ohodnocení (v poměru časové náročnosti, množství práce) - nedodržování smlouvy - nedodržování oficiálního času směny - velmi pozdě se dozvíte o další směně (co budete dělat a kdy) - ranní/odpolední směny pouze pro známé a "vip", jakmile jednou jdete na noční, pravděpodobnost, že vás dají jinam je velmi malá. Někdo je třeba na noční směně i 2 měsíce vkuse - nepravidelné střídání pracovišť (nedělají se standardní kolečka, ale kde kdo bude rozhoduje pouze vedení. Je tedy možné, že budete střídat třeba jen 2 pracoviště.) - velmi málo ochotných a vstřícných zaměstnanců - většina počítá s tím, že po prvním dnu budete všechno vědět - velmi malé ohledy na brigádníky (stejně dlouhé směny, stejně náročná práce) - na některých pracovištích poměrně dost fyzicky náročná práce - nedostatečné větrání haly - časově náročné směny, málo volno (u stálých zaměstnanců to chápu, ale myslím si, že by se na brigádníky měl brát ohled nebo na to upozornit předem)

Doporučení pro management firmy:

Doporučuji zlepšit následující: dodržování časového rozpisu směn, pravidelné střídání pracovišť (chleba, rohlíky, výroba bílého pečiva, shazování pečiva, mašlování), rozpisy na delší dobu dopředu (4 nebo 3 dny je vážně málo), jiná práce pro brigádníky, dodržování smlouvy, více inf. předem a podání pravdivých informací

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ENPEKA na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pečivo

Negativa firmy:

Moc dlouhá pracovní doba , žádné volno .

před 6,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Bowler a do toho i číšník – Nové Město na Moravě
Pracoval(a) jsem ve společnosti ENPEKA na pracovní smlouvu méně než 1 rok, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitiva firmy:

Příjemný a vstřícný kolektiv, který byl ochotný pomáhat a tím dokázal i navodit příjemnou pracovní atmosféru a dobré podmínky.

Negativa firmy:

Větší akce byli trochu pracovně náročnější... ale nic, co by se nedalo zvladnout.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti ENPEKA

Firma Enpeka spol. s.r.o. vznikla v roce 1991 a v roce 1993 se privatizovaná Průmyslová pekárna a cukrárna přejmenovala. V roce 2004 byla změněna právní forma a na akciovou společnost a firma dostává jméno ENPEKA a.s.

Na prvním místě je pro společnost výběr výhradně kvalitních, zdravotně nezávadných surovin a kontrola jejich parametrů. V zájmu zajištění vysoké jakosti jsou pravidelně každý den prováděny namátkové kontroly výrobků připravených k expedici.

ENPEKA Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou je místo, kde byla společnost ENPEKA založena, kde sídlí a zároveň se tam nachází její největší a nejmodernější pobočka pekařství v ulici Jihlavská. Otevřeno má každý všední den od 5:30 do 18:00 a v sobotu od 6:00 do 11:00. Další pekařství najdete kromě Žďáru nad Sázavou taká v Novém městě na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem, Velkém Meziříčí, Nedvědicích, Bystré a dalších městech.

Výrobní areálu ENPEKA Žďár nad Sázavou byl podpořen projektem EU „Energetické úspory v pekárně ENPEKA“. Jeho hlavním cílem byla realizace investičních akcí vedoucích k úspoře konečné spotřeby energie. Díky tomu zde byla vybavena nové kotelna, došlo k rekonstrukci rozvodů NN a výměně osvětlení.

Kariéra v pekárně ENPEKA

Pokud hledáte klidnou práci v příjemném pracovní prostředí, bez přesčasů a nevadí vám vstávat na pátou ranní, pekárna ENPEKA by pro vás mohlo být to pravé. Právě obsazují na pobočkách a ve výrobě několik volných míst. Hledají prodavače, kuchaře, dělníky, údržbáře a číšníky. Pokud máte potravinářský průkaz a praxi v oboru, určitě do pekárny ENPEKA pošlete životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Žďár nad Sázavou 1, Jihlavská 1143/29, 591 01 Žďár nad Sázavou

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

44963378

Založení / Zapsání do OR*:

27. 12. 1991

Právní forma:

a.s.