Rodinný pivovar BERNARD - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Rodinný pivovar BERNARD

Rodinný pivovar Bernard vyrábí nepasterované pivo, které získalo oblibu v tuzemsku i zahraničí. Za rok 2017 zde bylo uvařeno více než 330 tisíc hl piva a výstav se tak zvýšil o 17 % oproti předešlému roku. Sami majitelé tvrdí, že vaří pivo s názorem, což také souzní s jejich filosofií dělat si práci po svém. Pivovar má na svém kontě celkem 266 různých ocenění, zaujmout dokázal také magazínem Vlastní cestou. V Humpolci se každoročně pořádá letní hudební festival Bernard fest. Kariéru v Bernard pivovaru si nyní buduje okolo 192 spokojených zaměstnanců.

Hodnocení Rodinný pivovar BERNARD

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie firmy

Historie pivovaru Bernard se začala psát, když bylo v roce 1597 zakázáno měšťanům v Humpolci vařit pivo. Majitelé heráleckého panství nastartovali hvězdnou kariéru tehdy maličkého pivovaru. V následujících třech stoletích byl pivovar Bernard se rozšiřuje několikrát přestavěn a často měnil majitele. Ve 30. letech 20. století činil roční výstav 20 tisíc hl (vařil se ležák, světlé a tmavé výčepní pivo) a práci v Bernardu mělo 40 stálých zaměstnanců. V raném období komunismu byl pivovar zestátněn a kvůli nevoli investovat do výroby či renovace odsouzen k tichému zániku.

V roce 1991 zachránil zkrachovalý humpolecký pivovar Stanislav Bernard, který ho s Josefem Vávrou (současný spolumajitel a sládek) a Rudolfem Šmejkalem vydražil v privatizaci. Začali budovat nové technické zázemí pro výrobu kvalitního piva a svůj sen o kultovní značce. Tvrdá práce se Bernardu vyplatila a značka získala na trhu stabilní místo. V roce 2000 prodali čeští majitelé belgickému investorovi – pivovar Duvel Moortgat – poloviční podíl a získali tak strategického partnera. Typická hořká chuť piva Bernard tak zaplnila volné místo na světovém trhu.

Kariéra v Bernard

Majitelé pivovaru Bernard budují svou firmu podle vlastních pravidel, a tak požádali své zaměstnance, aby sami definovali firemní hodnoty. Ti popsali to, čeho si cení na své práci nejvíce: spolupráce, otevřenost, odpovědnost, pozitivita a důvěra. Zaměstnanci si v práci pochvalují dobrý plat, přátelský kolektiv a inovativní přístup vedení firmy. To dokládá také Bernardova cena Fair play udělovaná lidem, kteří svými obdivuhodnými činy jdou příkladem ostatním. Prohlédněte si volná místa v Bernard a začněte budovat novou kariéru!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

5. května 1, 396 01 Humpolec

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

26031809

Založení / Zapsání do OR*:

27. 12. 2000

Právní forma:

a.s.