Tchibo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Želetavská 1449/9, 140 00 Praha - Michle

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

16190793

Založení / Zapsání do OR*:

3. 4. 1991

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Tchibo figuruje na trhu jakožto řetězec obchodů nabízejících kávu a dnes i spotřební zboží od elektroniky až po oblečení. Novinkou je také nabídka zájezdů, pojištění či mobilních služeb. Sídlo společnosti je v Hamburku, kde se firma zrodila. Na Českém trhu působí společnost jako Tchibo Praha a její vlastníkem je německá firma Tchibo GmbH. Společnost dává aktuálně práci přibližně 12 500 lidem po celém světě a nabídka volných míst se stále aktualizuje. Tchibo zprostředkovává věrnostní program v podobě TchiboCard, prostřednictvím kterého zákazníci sbírají body později směnitelné za nákup kávy. Dále provozuje také mobilní aplikace, která usnadňuje především online nákup.

Historie firmy

Zakladateli značky Tchibo jsou Max Herz a Carl Tchilinghiryan. Svou kariéru začali v roce 1953 v Hamburku otevřením prvního obchodu. V roce 1958 otevřela společnost 77 obchodů v Německu a o 7 let později jich bylo již 400. V roce 1991 se společnost poprvé ukazuje na českém trhu a současně expanduje do celé střední a východní Evropy. Roku 1993 vzniká společnost Jihlavanka, které spolu s Davidoff Café patří také ke značce Tchibo. V roce 2004 společnost začíná s prodejem spotřebního zboží a v roce 2008 spouští e-shop tchibo.cz. Od roku 2014 je společnost zařazena i do odvětví cestovního ruchu, a to díky nové sekci Tchibo Cestování, která zákazníkům poskytuje nabídku zájezdů. Volná místa tak najdete i v tomto oboru. V České republice Tchibo aktuálně provozuje 38 obchodů a mimo to spolupracuje například s obchodním řetězcem Kaufland.

Kariéra Tchibo

Milujete vůni kávy a orientujete se trochu ve světě s ní spojeným? Hledáte práci mezi lidmi v příjemném prostředí? Pokud přemýšlíte o tom, kde začít se svou kariérou, je pro vás společnost Tchibo možná tím pravým šálkem kávy. Očekává se od Vás výborná komunikace s lidmi a schopnost dobrého obchodování. Nazbyt určitě nebude ani znalost Anglického či jiného cizího jazyku. Na oplátku získáte mimo zajímavého pracovního ohodnocení také zaměstnanecké slevy a výhody. Pokud máte pocit, že toto je práce přímo pro vás, podívejte se na aktuální nabídku volných míst v Tchibo a vyberte si tu, která se Vám líbí nejvíce.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Cestování Služby Potravinářství Spotřební průmysl