Adler Nutrition - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Adler Nutrition

Šmakoun je česká, plnohodnotná potravina pro zdravý životní styl s výhodnými výživovými hodnotami. Je to štíhlost bez hladu a jeden z nejuniverzálnějších materiálů do kuchyně.

Hodnocení Adler Nutrition

Přidat hodnocení

Díky pestrosti nabídky Šmakouna - od ochucených plátků přes Štíhlé nudle až po potraviny, v nichž je Šmakoun obsažen (masné výrobky, sladké krémy), jej můžete používat denně, aniž by se vám přejedl. Prakticky jím doplňujete a vylepšujete své tradiční recepty.

Šmakoun se vyrábí originální, patentově chráněnou českou technologií z čistého vaječného bílku, bez chemických látek a konzervantů. Výrobní postup umožňuje obohacovat Šmakouna jak výživově hodnotnými látkami (vláknina, nenasycené mastné kyseliny) tak také různým kořením a tím dosáhnout různých příchutí s širokými možnostmi zapojení při přípravě jídel a pokrmů.

Šmakouna v podobě ochucených plátků lze použít k přímé konzumaci nebo jej dále upravovat v různých receptech, které obohacuje o kvalitní, komplexní živočišnou bílkovinu a současně snižuje podíl tuků, cukrů i celkovou energetickou hodnotu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vorěilská 4, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

28861396

Založení / Zapsání do OR*:

24. 3. 2009

Právní forma:

s.r.o.