Nutricia - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Nutricia

Společnost Nutricia se zabývá výrobou dětské výživy již více než 120 let. Kromě toho tato potravinářská společnost vyvíjí a vyrábí klinickou výživu pro lidi se specifickými výživovými nároky a pod značkou Olvarit i zeleninové příkrmy pro děti. V České republice Nutricia funguje a poskytuje práci již od roku 1992. Společnost je součástí významného světového zaměstnavatele, koncernu Group Danone.

Hodnocení Nutricia

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Nutricia vznikla na konci 19. století v Holandsku. Tehdy začal mlékař Martinus Van der Hagen vyrábět speciální mléko pro malé děti. Postupně se pracovníci Nutricia zaměřili i na vývoj a výrobu klinické výživy pro lidi se specifickými výživovými nároky a vzniklo tak mléko pro diabetiky či jodizované mléko. Po druhé světové válce se objevily zeleninové příkrmy Olvarit a s růstem společnosti rostla i nabídka volných míst v Nutricia. V Nutricii pracují dietologové, kteří pomáhají zdravotním sestrám a lékařům v oblasti výživy dětí a nemocných. V ČR je možné budovat kariéru v Nutricia od roku 1992, kdy společnost vstoupila na náš trh. Volná místa Nutricia na Slovensku nabízí od roku 1996. Nutricia dbá na svou společenskou odpovědnost, podporuje například projekt Zdravý start nebo 1000 dní, který dbá o správnou výživu dětí v prvních 1000 dnech jejich života. Coby člen Group Danone je Nutricia součástí silného mezinárodního koncernu, jehož stabilitu pociťují všichni pracovníci Nutricia.

Nutricia kariéra

Nutricia svým zaměstnancům nabízí smysluplnou práci a přátelskou atmosféru. Volná místa v Nutricia naleznete především pro oblast prodeje a obchodu, marketingu a administrativy. Nabídka práce je však mnohem širší. Společnost podporuje osobní i kariérní růst svých zaměstnanců a vyznává heslo Learning by doing. Výhodou kariéry v Nutricia je velké množství firemních benefitů. Jedná se například o Benefit cafeterii, stravenky, dovolenou 5 týdnů v roce, sickdays či příspěvek na penzijní či životní pojištění. Práce v Nutricia přináší také výhody ve formě slev na nákup výrobků dětské i klinické výživy značky Nutricia, mobil a zvýhodněné tarify pro členy rodiny nebo příspěvek na výuku angličtiny. Důležitá je znalost práce na PC a znalost angličtiny. Pokud vás práce v Nutricia zaujala, neváhejte poslat svůj životopis a začít tak úspěšnou Nutricia kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

63079640

Založení / Zapsání do OR*:

31. 5. 1995

Právní forma:

a.s.