RM GASTRO CZ

Údaje

Sídlo firmy:

Jilmová 2685/10, 130 00 Praha - Žižkov

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

27871550

Založení / Zapsání do OR*:

31. 3. 2007

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

RM GASTRO CZ je evropský tvůrce profesionálního gastrozařízení.

RM GASTRO CZ se opírá o rozsáhlé zkušenosti získané během 20 let působení na trhu, o dovednosti svých zaměstnanců, o vlastní vývojové a výrobní zázemí a hlavně o partnerský vztah s dodavateli, obchodními partnery i zákazníky. Jen díky tomu mohou nabídnout špičkové technologie, precizní zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční servis. Vždy přináší promyšlené řešení na klíč a prvotřídní péči, kterou zařizování profesionální kuchyně vyžaduje.

Na produkty RM GASTRO CZ se mohou spolehnout kuchaři ve všech typech kuchyňských provozů – od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla.

Pod značkami RM a REDFOX nabízí ucelený sortiment produktů a technologií používaných v gastronomických provozech po celém světě. Zákazník se může spolehnout na jejich profesionální služby i komplexní řešení kuchyňských provozů. Ve spolupráci se svými obchodními partnery nabízí v každé zemi přesně to, co jejich zákazníci potřebují.

Jejich produkty a řešení používají spokojení zákazníci ve více než 50 zemích světa. Péči o zákazníky na domácích trzích zajišťují ve spolupráci s partnerskými firmami jejich pobočky v Praze (CZ), Ustroni (PL) a Novém Mestě nad Váhom (SK). O zákazníky na mezinárodních trzích pečuje ve spolupráci s obchodními partnery prodejní tým pro mezinárodní trhy ve Veselí nad Lužnicí (CZ).

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Zaměření firmy

Potravinářství Rychlé občerstvení Prodej zboží