Country Life - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Country Life

Společnost Country Life se zabývá bioprodukty, zdravou výživou a ekologií. Country Life se skládá z velkoobchodu s potravinami a dalšími produkty, e-shopu, ekocentra, ekofarmy, biopekárny, restaurace a prodejny biopotravin a zdravé výživy. Pracovníci Country Life se rovněž věnují informační a vzdělávací činnosti. Největší část společnosti sídlí v Nenačovicích u Berouna. Kariéru v Country Life nelze vybudovat bez respektu k přírodě a zdravému životnímu stylu, který je součástí filozofie celé společnosti.

Hodnocení Country Life

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Velkoobchod Country Life a také první prodejna vznikla již v roce 1991 v Praze. V roce 1992 začal Country Life budovat ekologickou farmu v Nenačovicích. Od stejného roku Country Life spolupracuje s humanitární organizací ADRA. Společnosti se dařilo a přibývalo i nabídky volných pracovních míst v Country Life. Mezi možnosti práce v Country Life přibyla další prodejna potravin a občerstvení, prodejna přírodní kosmetiky, samoobslužná restaurace a bioprodukty Country Life se díky práci všech zaměstnanců dostaly až na regály v supermarketech. V roce 2003 se do Nenačovic přestěhovalo sídlo společnosti a vznikl zde velkoobchodní sklad, balírna a ekologická farma, později také první biopekárna. Každým rokem v září se zde konají populární Biodožínky. S úspěšným růstem společnosti byl spjat také vznik nových volných míst v Country Life. Country Life se v rámci osvěty zapojil do projektu Bioškoly, který měl za cíl vzdělávat kuchařky ve školních jídelnách, vydává časopis Dobroty a od roku 2010 provozuje vlastní e-shop. Najít si práci a budovat kariéru v Country Life je v současnosti možné v jedné z mnoha pražských prodejen, další prodejna je pak v Ostravě a od roku 2017 má Country Life pobočku velkoobchodu i na Slovensku.

Country Life kariéra

Volná místa v Country Life je možno nalézt v Praze, Nenačovicích u Berouna, Rudné u Prahy či v prodejnách v Ostravě nebo na pobočce velkoobchodu na Slovensku. Jedná se o různorodou nabídku práce a pozic do zemědělství, potravinářství, pohostinství, práci ve skladu nebo v obchodě. Country Life inzeruje práci i pro řidiče, expedienty zboží či techniky. Možnosti kariéry v Country Life jsou opravdu široké. Country Life nabízí rovněž volná místa pro brigádníky - studenty, aktivní důchodce či třeba maminky na mateřské dovolené. Svým pracovníkům Country Life poskytuje zajímavé zaměstnanecké benefity, jako jsou stravenky, volnočasové benefity, příspěvek na penzijní pojištění, obědy na pracovišti nebo sleva při nákupu v prodejnách Country Life. Kariéra v Country Life znamená smysluplnou práci v rostoucí společnosti, volné víkendy a platové ohodnocení odpovídající pracovní pozici a osobním výsledkům. Prohlédněte si volná místa v Country Life hned teď.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nenačovice 87, 26601 Nenačovice

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

45792585

Založení / Zapsání do OR*:

7. 7. 1992

Právní forma:

s.r.o.